2752
2734
من بعد زایمانم دکترم برام عمل تنگ کردت واژن و انحام داد .بگو ترمیمم میخام .البته لز من مولی نگرفت از ...

سلام عزیزم عمل تنگ کردنتون چجوری بوده؟فقط ورودی رو تنگ کرد یا بخیه داخلی هم زد؟چجوری شده خوب شده؟

خدایا شکرت💖
درسته ولی نزنی هم باز سر دومی دوباره برش رو باید بخوری دوباره بخیه رو هم میزنن  تعدادش هم به سر ...

عزیزم منم مشهدم میخوام طبیعی زایمان کنم.شما دکترتون کی بود؟راضی بودین؟همون لحظه زیبایی واژنو انجام داد؟ممنون میشم جواب بدین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بعد از زایمان چون استراحت نداشتم متأسفانه بنابه دلایلی بخیه هام بازشدم با یه ماما خصوصی حرف زدم م ...

عزیزم شما مشهدی ؟میشه آدرس و شمارشو بهم بدی 

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   
2731

دوست من لابیاها بزرگ داشت و نمیتونست شلوار تنگ بپوشه بعد از کلی تحقیق از دکتر فرزانه درویش زاده مشاوره انلاین گرفت بعد رفت حضوری، پیش ایشون  جراحی لابیاپلاستی انجام داد و الان خیلی راضیه. لینک مشاوره انلاین ایشون میذارم دوست داشتید می توانید همه سوالات مربوط به زنان بپرسید

لینک مشاوره آنلاین دکتر فرزانه درویش زاده:

https://mavarateb.com/link/58