2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بقیه طلاهامو گذاشتم واسه پس انداز. اینم بگم شوشو قربونش برم اصلا اهل پس انداز نیست اما وقتی باهاش راجع به آینده صحبت میکنم خیلی موافق پس انداز میشه توی همون لحظه که حالش خوبه میگم پس فلان تومنی که اضافه داریم رو پس انداز کنیم.
این شد که کم کم توی دستش اومد. البته توی این چند سال رفتارایی خانوادش مردن که بیشتر بهش ثابت شده!
در دنیایی که همه یا گوسفندند و یا گرگ،
ترجیح میدهم چوپان باشم...
شما یکدیگر را بدرید...
من نی میزنم...
2731
ضمنا سعی کن اصلا از خانوادش انتقاد نکنی وقتی ازشون ناراحت میشی خودتو به بیخیلی بزن.
اگه هم موضوعی بود که خیلی ناراحتت کرده به عنوان درد و دل واسش تعریف کن نه اعتراض و اینکه طرف داریت کنه یا به اونا تذکر بده.
شما یکدیگر را بدرید...
من نی میزنم...
دختر آبان من اتفاقا خیلی دوست دارم اما اصلا تجربه ندارم. میتونی کمکم کنی؟
شما یکدیگر را بدرید...
من نی میزنم...
یه چیذی بگم؟من دوست دارم �ولاس شوشوم مال منم باشه اما �ولای خودم فقط مال خودم باشه البته من مجردما اما دوست دارم این قضیرو به خواستگارمم بگم
[smiley]s/sm_15.gif[/smileyبهتر که رفتی
من احساس میکنم مرد خیلی بی غیرته که رو �ول زنش حساب باز کنه خدایی خیلی ناراحت میشم اگه ازم بخواد با اینکه من کار نمیکنم اجاره بگیرم اما اصلا نمیخوام هزار تومنشم به شوهر ایندم بدم
[smiley]s/sm_15.gif[/smileyبهتر که رفتی