2726
عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 373376 بازدید | 296 پست
سلامم. من یازده سالمه ولی هنوز پریود نشدم. به نظرتون کی وقتشه؟:|

عزیزم اولا این سایت برای سن تو مناسب نیست برو بیرون از این سایت

دوما نگران نباش یه سال یا دوسال دیگه میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موضوع تاپیکت اصلا جالب نیست... خواهش میکنم حذفش کن... قسمت عمومی اصلا جای تعریف لحظه های فوق خصوصی ز ...

عزيزم اينكه يك نَفَر بخواد اينا رو بخونه مايه شرم نيست باعث افتخاره چون ما داريم توليد مثل رو انجام ميديم 

گوربع اي در شير كاكائو 🐱 
موضوع تاپیکت اصلا جالب نیست... خواهش میکنم حذفش کن... قسمت عمومی اصلا جای تعریف لحظه های فوق خصوصی ز ...

عزيزم اينكه يك نَفَر بخواد اينا رو بخونه مايه شرم نيست باعث افتخاره چون ما داريم توليد مثل رو انجام ميديم 

گوربع اي در شير كاكائو 🐱 
2728

من دقیقا 3 روز پیش پریود شدم ، یعنی ۱۴۰۱.۹.۲۹ . من ۱۳ سالمه و خیلی از قبل ذوق داشتم . رفتم دستشویی دیدم کل شورتم خونیه . من خیلی دوست داشتم که بشم ولی نمیدونم چرا شوک شدم .

خاطره کامل ،

من و مامانم خواستیم بریم بازار من نرفتم دستشویی، حدودا ساعت ۱۱ و نیم شب بود خواستم برم دستشویی دیدم شورتم خونی شده و فقط خندیدم بر عکس بعضیا که گریه می کنن. بین خوشحالی و ناراحتی بودم رفتم با هزار پیچ و گیر به مامانم بگم دهن وا نکرده خودش فهمید گفت پریود شدی ؟ گفتم آره .

خیلی خوشحال شد بهم پد داد گفت بلدی بزاری گفتم آره .

تا اینجا داستان شیرینه ولی خونریزی اذیت کنندس

سلام 

وای چقدر این تاپیک قدمتش زیاده 😆😂 

خاطره من 

من اولین بار۱۳ سالگی شدم از ۱۱ سالگی که فهمیدم حالم انقدر بد شد که نگوووو 😐 انگار افسرده شده بودم نمی‌دونم چم شده بود 😂 خلاصه که شد هر صبح خدا خدا میکردم نشده باشم تا رسیدم به سن ۱۳ سالگی خونه عموم دعوت بودیم منم احساس کردم شدم انگار داشتم سکته میکردم حالا مادرم نمیدونست رفتم دستشویی نمیدونستم چیکار کنم گریه کنم بخندم؟ چی ؟گفتم اگر الان گریه کنم همه میفهمن. خلاصه خونریزیم شدیییید بود رفتیم خونه منم بدو پریدم تو حموم قضیه رو درستش کنم لباس زیرمم همونجا قاین کردم 😑 رفتم تو اتاق با داداشم حرف زدم که مامانم شک نکنه مامان منم عدددد رفت تو حموم لباس بشوره لباس منه بدبخت بی نوا رو هم دید 😢 یجور صدام کرد من نفهمیدم چجوری رفتم پیشش گفت چرا بهم نگفتی پریود شدی؟ منم خیلی خونسرد گفتم چیزی نبود که حالا چه فرقی داره بگم یا نگم درحالی که از شدت ناراحتی و استرس داشتم میمردم😥 خلاصه همین دیگه دفعه دوم هم یه مهمونی خیلی بزرگ بود منم ضایع لباسم خونی شد خیلی بد بود اصلا احساس خوبی نسبت به اولین پریودی نداشتم تا یک ماه من به پریود میگفتم پروئید 😐😂 تلفظشو نمیدونستم 😄 اسی کجاست؟

🍀زندگیمو دوست دارمممممممم🍀
سلام من ١٣ سالمه و همه چيز رو درمورد پري ميدونم و به سن بلوغ رسيدم و همينجور جوش ميزنم و د ...

خب . اومم این مال ۳ سال و نیم سال پیشه وای - بگذریم یه ساله دارم پریود میشم از حرفم بشدت پشیمونم . 💀 نخواستم 

سلام خانم ها حالتون چطوره؟؟☺️

ببخشید اومدم تو نی نی سایت ولی ازتون جواب می‌خوام نه فحش دادن و نصیحت کردن ...😢

اول از همه من ..... هستم و ¹² سالم هست،روستایی هستم.

تو ³ سالگی پدرم و از دست دادم و مادرم هم ¹ سال بعد از این اتفاق ازدواج کرد.

من پیش پدربزرگ و مادربزرگ پدریم زندگی میکنم.

من اخر تابستون یعنی ²³ ام پریود شدم از قبل هم همه چی رو میدونستم.

رفتم به مادربزرگم گفتم)قبلا خودش هیچی نگفته بود)بعد اونم گفت شو.رتت رو بشور،منم چون میخواستم واکنشش رو ببینم گفتم.

بعداز اون موقع پریود میشم تا الان تقریبا پنج شیش ماه میشه دیگه.

تا الان هم سینه هام رشد کرده نه نیم تنه ای نه چیز دیگه ای خریده برام منم نمیتونم بگم بهش،ولش خداییش خیلی مهربونه ها ولی نمیدونم سر این مسئله چرا اینطوریه.

حالا چند هفته پیش که هفتم هستم کتاب ویژه دختران داشتیم اونو دبیر تفکر بهمون توضیح داد منم پا شدم گفتم پری سدم ولی نمیتونم به مادربزرگم بگم نمیدونم چرا..😔

خانم ها لطفا اگه راه حل دارید بگید بهم

من نمیخوام بگید بچه هستی یا چی..

فقط اگه تونستید کمک کنید لطفا😞۰

منکه خودم ۱۱ سالمه و هنوز نشدم اما خودم یادمه که وقتی ۱۰ سالم بود مدام شک میکردم که چرا مامانم نماز نمیخونه نوار هم که دیدم فکر میکردم دستماله و بعد یه مدت فکر کردم باند برای بریدگی بزرگه اما۱۰ سالم که بود مامانم برام کتاب خرید و بعد که خوندمشو متوجه شدم چیه خودشم حسابی برام توضیح داد قضیه از چه قراره حتی کمکم کرد برای اینکار تقویم درست کنم و...بعدش از خاطرش پرسیدم شاید دوست نداشته باشه اینجا تعریف کنم اما خودش خاطره ی بعدی داشته و الان توی بخشنامه دروس جدید از معلما خواستن کامل و بی عیب و نقص تعریف کنم

دوم راهنمایی شدم و از قبل میدونستم پری اینا چیه وقتی که شدم دامن پوشیده بودم و حس کردم یه چیزی ازم میاد رفتم دستشویی دیدم بلهههه شدم خیلی استرس داشتم استرس بیشتر این بود که چون رقص داشتم اون روز با اون وضیعتم برم 🥲 به مامانم گفتم اونم بهم نوار دادن اینا و ملی هم چیز میز آورد تا بخورم 😂

خلاصه که من خیلی هم گرمم میشه و با اون وضیعتم با شلوارک خوابیده بودم و صبحش دیدم   کل تخت خونیه 🥴😑

همین 😂😂👋