2733
2739
عنوان

سن مناسب مدرسه رفتن ؟؟ مشورت میخواستم .

| مشاهده متن کامل بحث + 12571 بازدید | 25 پست
نمیدونم . هر جور خودتون صلاح میدونین

ولی فکر کنم بر طبق قانون باید پسرتونو بذارین مدرسه نه اینکه هرچی مدرسه بگه
قانونا اگه باید بره باید بفرستیش کلاس اول خوب
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من نیمه دوم 87 هست. بهم پیشنهاد دادن که غیر انتفاعی ثبت نام کنم که با همسالاش بره مدرسه. امامن موافق

نیستم . ضمنا جدیدا یکسال هم مدرسه رو جلوتر آوردن و بجای 7 سال تمام شده 6 سال تمام. به نظر من اصلا عجله ای

برای مدرسه رفتن نباید داشته باشیم.

خودم نیمه دومی بودم و از اینکه به موقع مدرسه رفتم خیلی خوشحالم. با اینکه از لحاظ جثه از بچه ها بزرگتر بودم و

مشکلاتی داشتم اما از نظر یادگیری خیلی خوب بودم.

بر خلاف خاطره جون من همیشه مبصر کلاس بودم
ملتی که کتاب نمی خواند بایــــــــــــــــد تمام تاریخ را تجربه کند.
2728
ننمیدونم قطعا مدارس مخصوصا دولتی ها باید درجریان باشن
بپرس مثلا امسال ثبت نامی های کلاساولشون از چه ماهی تا چه ماهی هستن و چه سالی
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
ممنون از نظراتتون. والا من خودمم بهمنی هستم .شناسناممو شهریور گرفتن و زودتر رفتم مدرسه . ولی خوب من ...

سلام خوبین؟این تایپیک برای شش ساله پیشه و پسر شما الان بزرگ شدن ،میشه لطفا بگید چکار کردین؟پسر من شهریور ۶سالش تموم میشه و باید کلاس اول بره به نظر شما بذارمش اول یا پیش دبستانی بره بهتره؟امیدوارم جوابم رو بدین ممنون میشم

سلام ساروینا جان من چند سالیه که به نی نی سایت سر نمیزنم،الان اتفاقی آن لاین شدم و پیغامتون رو دیدم،پسرم الان میره کلاس ششم،راستش رو بخوای از اینکه نذاشتم یه کم دیرتر  بره پشیمونم،تا زمانیکه کوچکتر هستن اصلا مهم نیست چون از لحاظ یادگیری چیزی از بقیه کم نمیارن ولی به کلاس پنجم و ششم که میرسن میبینی که تفاوت بچه ات با بقیه زیاد شده مخصوصا اگه بچه زود رشد نباشه،الان مشکلی که من دارم اینه که پسر من هنوز تو حال و هوای بچگیه،چون ذاتا هم بچه اییه که همش دنبال بازی و شادیه اصلا تو خط چیزای دیگه نیست ولی متاسفانه از پارسال این مشکل برام پیش اومده که بچه های بزرگتر کلاسشون دنبال حرفهای دیگه و کارهای دیگه هستن و این من رو خیلی اذیت میکنه،و یه نکته ی دیگه اینکه وقتی یه بچه ی مردادی یا شهریوری  کلاس پنجم یا ششمه همه ازش توقع دارن مثل بچه های مهر و آبان همون کلاس رفتار کنه در صورتیکه اینا نزدیک یک سال با هم تفاوت فکر دارن،نمیدونم خوب تونستم منظورم رو برسونم یا نه ولی در کل به این نتیجه رسیدم که بچه اگه تو کلاسش از همه بزرگتر باشه بهتر از اینه که از همه کوچکتر باشه،البته که خیلی ها هم میگن اشتباه فکر میکنم چون اینطوری در آینده بچه فرصت بیشتری برای یه سری کارها داره

2740

سلام دوستان من هم دقيقا همين مشكل رو دارم واقعا نميدونم چه تصميمي بگيرم .دختر من متولد مرداده و از الان بايد واسه سال اينده ثبت نام مدرسه بشه چون ما المان زندگي ميكنيم و مربي هاي مهد نظرشون اينه كه بايد بيشتر بچه تو مهد بمونه و اينكه تو مدرسه با بچهاي كلاس بالاتر بتونه درست برخورد كنه.و مشكل بزرگتر اينه كه به هر حال بايد با زبان دوم تو مدرسه درس بخونه و اين كه زبان المانيش بد نيست ولي به هر حال بچهاي الماني از نظر زبان مطمعنا از اون قوي تر هستن.ولي از طرفي نميخام تا پايان ٧سالگي تو مهد بمونه و از درس و مدرسه عقب بيوفته .خيلي تصميم سختيه لطفا اگه كسي همچين تجربه اي داره راهنمايي كنه ممنون ميشم

سلام دوستان من هم دقيقا همين مشكل رو دارم واقعا نميدونم چه تصميمي بگيرم .دختر من متولد مرداده و از ا ...

به نظر من بذار بمونه یه کم بررگتر بشه.عجله نکن هر چی بزرگتر بشه هم برای خودش بهتره هم شما راحتتری