2733
2734
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775949 بازدید | 9956 پست
سلام دوستای عزیز وتازه وارد این تا یپیک نزدیک ده سال هست که درست شده والان تا جاییکه من میدونم حداقل ...

سلام عزیزم خداروشکر ک مامان شدی گلم میشه بگید

چیکار کردید نتیجه گرفتید

الهی و ربی من لی غیرک

چرا همین جا رو رونق ندیم. اون گروه ها که توی سرچ ها نمیان. بذار کسانی که بعد از ماها میان هم بتونن از این اطلاعات استفاده کنن.

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام 

ازبچه های قدیمی هستم 

اگه. آمنوره اولیه هستی ومستاصل خوشحال میشم کمکت کنم 

09019144046 

اس بدید 

ارسال تمامی لوازم تولد با قیمتی مناسب وپست رایگان نمونه هارو ببینید وقیمتهارو مقایسه کنید09105810521

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=718248&PageNumber=12
سلام  ازبچه های قدیمی هستم  اگه. آمنوره اولیه هستی ومستاصل خوشحال میشم کمکت کنم&nb ...

ببخشید امنوره چیه 

من 7 ساله زیر نظر پزشکم 21 سالمه . بدون قرص پریود نمیشم . سونو چند سال پیش دادم طبیعی بوده 

دکترم گفت تا وقتی بچه دار نشم همین طوری نامنظمه پریودام ولی الان میبینم که خانما میگن با وجود تنبلی اصلا نمیشه باردار شد

2738
سلام دوستای عزیز وتازه وارد این تا یپیک نزدیک ده سال هست که درست شده والان تا جاییکه من میدونم حداقل ...

سلام عزیزم ممنون که اومدی از خودت خبردادی و مارو امیدوار کردی من همه تاپیک و نتونستم بخونم شما مشکلتون چی بود برای بارداری شما هم یاعسگی زودرس داشتین طبیعی پریود میشدین یا با قرص