2737
2734

خاله من بعد از شیردهی که داشت برای اینکه بتونه لیفت و پروتز انجام بده خیلی دنبال دکتر گشت بعد کلی پرس و جو رفت پیش دکتر عظیمی نژادان و جراحی همزمان  پروتز و لیفت انجام داد خداروشکر خیلی خوب شده و راضیه و اصلا مشکلی نداره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام بچه ها من پیش حق گذار عمل لیپو انجام دادم بعد از چند روز باسنم عفونت شدید کرد و مجبور شد برام تخلیه کنه دکترای دیگه گفتن چربی خودتو نگرفته و از چربی دیگرانم برات زده یک هفته بینارستان بستری بودم پدرم درومد تب و لرز رو به موت زنگ زدم مطبش یه منش ام داره که انگار سگ بسته گفت باید مجدد عمل بشی عفونتارو کامل خارج کنیم مجدد با هزینه اتاق عمل عملم کرد الان باسنم مثه توپ چروک شده خدا ازش نگزره یکساله دارم گریه میکنم تورو خدا نرین پیشش قدیم خوب بود الان نه پولم زیاد میگیره ولی گند میزنه 

2731

من تعریف دکتر شفیعی رو خیلی شنیده بودم

بعد از کلی پرس و جو و تحقیق رفتم پیششون و لیفت سینه انجام دادم

کارشون عالی بود هم از لحاظ با تجربه بودن و هم اخلاقی درجه یکن

چند تا از دوستای خودمم پیش ایشون جراحی سینه انجام دادن و خیلی راضی هستن

خواستید آدرس اینستا و شماره تماسشونو میدم برید نمونه کاراشون رو ببینید

https://www.instagram.com/dr_maryam_shafiei
09105656376

سلام عزیزم 

عزیزم اگه حامله بشیم بی شک سینه ها بزرگ میشه ولی حالت خوشگلیش عوض نمیشه .

اگر افتاده شد سینه هات می تونی بری لیفت سینه انجام بدی که خوش فرم شه البته بعد از شیردهیت می تونی این کار بکنی از دکتر صلاتی می تونی راهنمایی بگیری دکتر من بود خیلی راضی ام جدیدانم مشاوره انلاین داخل سامانه ماوراطب گذاشته 

2738