2733
2739
عنوان

بیمارستان امام حسین

| مشاهده متن کامل بحث + 28000 بازدید | 19 پست

واقعا خوب نیست فقط ارزونه پرستارهاش بعضیا خوبن ولی اکثراجواب درست نمیدن به آدم فضلعلی پرستاری که مریض بدحال مارو محل نمیداد هرچی صدامیکردن بهشون توهین میکرد حتی سر مریض بدحال داد زده بس کن چی میگی من خیلی کاردارم انگارخودشون یاخانوادشون هیچ وقت مریض نمیشن خدایا برا اونام پیش بیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان بعد از چند سال پاسخ میدم، ۹ساله دارم میرم، اصلا برای زایمان انتخابش نکردم چون خیلی شلوغه و انترن زیادن، اما با بیمه سلامت ویزیت ۱۳ تومن بچه هامو میبرم پیش دکترای فوق تخصص غدد کلیه اعصاب خون و ... عالی

خودم هم برای چشم و ریه و ... همیشه دکترام فوق تخصص هستن

برا پا درد داشتم رفتم پیش ۱دکتر شریعتی همونجا mri هم داشتن با نوار عصبی عضلانی میشد ۲تومن ، همون روز اومدم امام حسین روز اول انجام دادن هر دورو  هزینش شد ۲۰۰ تومان خیلی معطل شدم اما یک دهم هزینه کردم

من الان بعد از چند سال پاسخ میدم، ۹ساله دارم میرم، اصلا برای زایمان انتخابش نکردم چون خیلی شلوغه و ا ...

سلام خوبی عزیزم

ببخشید میشه یه دکتر برای مغزو اعصاب بهم معرفی کنید تو بیمارستان امام حسین

2728
سلام خوبی عزیزم ببخشید میشه یه دکتر برای مغزو اعصاب بهم معرفی کنید تو بیمارستان امام حسین

سلام خیلی ممنونم

من تا حالا برا اون قسمت نرفتم اعصاب کودکان خانم دکتر جعفری که بسیار بااخلاق هستند

اما اعصاب بزرگسال اطلاع ندارم فقط میدونم فقط با تلفن میشه نوبت گرفت ، تماس بگیرید بگید بخش مغز و اعصاب، وصل میکنن احتمالا یکی دو تا دکتر بیشتر نباشن حدس میزنم