2737
2734
مامان کیان عزیز این تبلیغ نیست.کافیه شما یک بار موادی که من استفاده میکنم رو امتحان کنی عزیزم.برای تبلیغ کارم نیازی به دورغ گفتن نمیبینم.
خدمات فرمژه دائم و اکسشتنشن مژه با قیمت مناسب و بهترین کیفیت. www.elhameyelash.blogsky.com در صورت تمایل برای گرفتن وقت قبلی با شماره 09368641429 تماس بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در صورت عدم رضایت مشتری پولی هم بابت دستمزد نمیگیرم
خدمات فرمژه دائم و اکسشتنشن مژه با قیمت مناسب و بهترین کیفیت. www.elhameyelash.blogsky.com در صورت تمایل برای گرفتن وقت قبلی با شماره 09368641429 تماس بگیرید
2728
ممنونم از لطف دوستان خوب و مشتریهای عزیزم چند تا نمونه از کارهامو براتون میذارم فرمژه دائم آپلود عکس
2738
چند نمونه از فرمژه دائمی آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس لطفا برای دیدن بقیه عکسها به وبلاگ elhameyelash.blogsky.com سر بزنید.
ممنون میشم اگر کسی اطلاعات بیشتری داره بهم بده. مژهای من خیلی صافه، هرکاری هم می کنم فر نمی خوره. اگ ...

سلام عزیزم به این کار میگن لیفت و لمینت مژه موادش کراتین و ویتامینه و ضرر نداره نهایتا 3ماه موندگاره و قشنگ میشه 

من وخواهرام و دخترخواهرام رفتیم انجام دادیم هممون فوق العاده راضی بودیم من که هم ابروهامو میکروبلید کردم هم مژه هامو لیفت کردم خیلی خوب بود کلا سه سری رفتم ۵ماهه که مژه هام حالتش مونده البته با بن مژه قشنگتر میشه اینم بگم خیلی مهمه که آرایشگزتون چه موادی استفاده کنه من پیش خانم بهار مقدم رفتم واقعا راضیم قیمتاش خیلی مناسبه و اینکه واقعا حرفه ایه 

آیدی اینستاشو دارم میذارم براتون

https://instagram.com/tatobahar_mm?utm_source=ig_profile_share&igshid=1er45vqbm7b02

2706