2726
عنوان

برای وزن گیری جنین در هفته های آخر چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411663 بازدید | 110 پست

من هفته19 واسه انومالی که رفتمبچه وزن جنینم432گرم بود

قراره چندروز دیگه سونو هفته32 رو انجام بدم

غذاهای معمول رو میخورم اینطور نیست که بگم روزانه انواع میوه و سبزیجات میخورم یا هفته ای دو سه لیتر شیر و گوشت و مرغ کبابی....

ان شاءالله خوب وزن گرفته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید رژیم غذایی بگیری و چیزایی که دکتر بهت میگه بخوری. من برای بارداریم همین کارو کردم. تو اینترنت سرچ کردم اینجا هم در مورد وزن گرفتن و تپل شدن جنین در هفته های آخر بارداری مطلب نوشتن. نی نی های همتون تپل مپل به دنیا بیاد    

می خواستم یک تجربه به خانم های گل بگم من در دوماه اخر بارداری در سونو متوجه شدم که جنین از رشد مناسب ندارد نزدیک به  1200 بود که از نرم خیلی پائین تر بود پزشکم توصیه کرد که برای اینکه جنین وزن و تکامل مناسب داشته باشد و خودت بعد  از زایمان شیر کافی داشته  و سیستم ایمنی نوزاد بعد از زایمام قوی باشد درکل یک نوزاد سالم  داشته باشید  شیر بز مصرف کن من هم این کار کردم در فرایند این دوماه حتی بعد از زایمان  وقتی وضعیت خودم باقیقه مقایسه می کنم هر روز برای بزشکم دعا می کنم . نوزاد متعادل و سالم دنیا امد همه بچه ها سرما و بیماری های مختلف می گیرند ولی خدا راشکر نوزاد من هنوز  که هنوز است یکبار هم سرما جدی که به پزشک مارجعه کنم نخورده است . البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  دکتر مهبودی  در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کردند . انشالله خدا حفظشون کنه  شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست

2728