2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با زبون بچه گونه با شوهرم حرف بزنم از صدتا قربون صدقه براش جذاب تره .....
اسم شوهرم سعید
یه بار بهش می گم شبید .....سبید .....پسر چی ......خسطه......قربونی ....جیجر ...و.....
اصولا من ذهن خلاقی دارم تو اسم صدا زدن
یه کم خصوصی هم باشه حرفای تازه تر می زنم غیر قابل پیش بینی باشم .
یه موقع هم میزنه به سرم باهاش رسمی حرف می زنم هنگ می کنه .
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
2731
2740

قربون صدقه های من :

عزیزم عشقم دلبر جانان مهربون جیگر خوشکلم خوشتیپ جذذذاب نفس امید تاج سر قندعسل زندگی دیووونتم قربونت برم می میرم برات شکرپنیر آبنبات باقلوا فرشته نازنین خوشمزه لواشک آلاسکای مامان هستی مامان 

گلم، عمرم، جونم، روحم، روانم ، الهی قوربون اون چشات بشم، جیگر طلا، دورت بگردم، نفسم، عسل من، جون جونی، درمون دردمی، قند عسلم، عشق ( عمر، زندگی، نفس) من کیه؟، تو بهترین مرد/زن دنیایی، ان شاء الله همیشه سایه ت بالا سرم باشه، تو برام خیلی مقدسی، جونم فدای یه تار موت، خدا تو رو برام نگه داره، جیگرم، نازنین من، مرسی که هستی، گلی، عزیزم، تو زیادی دوست داشتنی هستی، جیگرتو خام خام بخورم یا بپزمش؟، قربونت برم، فدات شم، همیشه تشنه تم، عشقمی، تو مال منی، تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی، عزیزکم، گفته بودم عاشقتم؟، نازنینم، نازم، تکیه گاهم توئی، برق چشمات منو می کشه، جیگرتو عشقه، قربون لبات،  کشته مردتم، عاشق این چشمای جذابتم، همه ی زندگیم، یکی یدونه، ملکه ی من، همسر زیبای من، دوستم، خانم خوشگله، آقا خوشگله، جون جونیه من، رفیقم، همیشه میخوامت، چی شد تو اینقدر خواستنی شدی، همه ی دنیامی، تو بهترین مرد/زنی هستی که ممکن بود خدا تو سرنوشتم قرار بده، می دونستی همه ی زندگیم هستی؟، چرا تو انقدر ناز داری آخه؟، تو بهترین دلیل زندگی من هستی، عاشق رفتاراتم، تو بهترین شانس زندگیه منی، خدا رو به خاطرت شکر، نمی دونم اگه تو رو نداشتم چی میشد؟