2737
2739
عنوان

هر کی دنبال پرستار بچه میگرده یا پرستار خوب میشناسه بیاد تو.....

| مشاهده متن کامل بحث + 175597 بازدید | 1123 پست

سلام خانوم های شاغل ساکن تهران نو و خ مدنی (شرق) اگر تمایل به نگهداری از فرزندتون در منزل خودم دارین پیام بدین خودم یه دختر۵و پسر ۳ ساله دارم تعریف از خود نباشه مهربون و انسان دوست و خلاق و عاشق بازی و سرگرم کردن بچه ها م.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نیاز به پرستار کودک با تجربه و تحصیلکرده و قابل اعتماد داردم از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 4&n ...

سلام عزیزم بچتون چند سالشه؟ خونه خودتون میخاین ازش نگهداری بشه من میخاستم تو منزل خودم ازش مراقبت و نگهداری کنم همون طور که بالا نوشتم خودم یه دختر ۵و پسر۳ ساله دارم

2740

سلام من از یه شرکت پرستاری پرستار کودک گرفتم خیلی راضی بودم. دوستمون برای پدرشون پرستار گرفته بودن در منزلشون مراقبت کنه از پدرشون به من معرفی کردن هم پرستار های آموزش دیده دارن و هم قیمت خدمات پرستاری شون نسبت به بقیه شرکتا خوب بود.  سایتشون رو میذارم بهشون زنگ بزنید. تهران هستن البته. شرق تهرانن اما به همه جای تهران پرستار میفرستن. https://nikookaransalamat.com/ 

سلام اماده همکاری با مادران شاغل هستم  هشت سال سابقه کار از همین نی نی سایت دارم .( با سه کارف ...

سلام .من پرستار برای دخترم میهخواستم ۱۳ ماهشه میخواستم ببینم شما جایی مشغول هستید ؟

سلام

آماده همکاری با مادران شاغل هستم. 

از کودکتان مراقبت میکنم از شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۴

سابقه کار با سه کارفرما از همین نی نی سایت دارم .

پروفایل کلندولا ی سابق هستم . 

برای آشنایی بیشتر با این شماره تماس بگیرید . ممنونم

۰۹۳۵۴۹۵۲۰۴۹