2733
2734
ایشالا که دیگه این اتفاق نمیوفته دلیلش چیبود مادر منم بچه اولش دو هفته قبل زایمان تو شکمش فوت شد که ...

مشکل قلبی پیدا کرده بود در صثرتی که همه چیزش سالم بود 

🌹🌹🌹
من تو هشت ماهگی بچم تو شکمم مرد 😔

اين محسن معيني اصلا تخصص مادرو جنين بود فوق تخصص بارداريهاي پرخطر بود جنين شناس بود باوجدانترين دكتري بود ك در تمام عمرم ديده بودم!!كاش دوباره برگرده ايران خيليا بچه دار شدنشونو مديون دكتر معيني هستن!!!٣ سال پيش من عرفان ك زايمان كردم ٦ تومن پول بيمارستانم شد توي صورتحساب ديدم دستمزد دكتر رو زدن ١٣٠٠ خيييلي ناراحت شدم يعني فقط يك ميليونو سيصد هزينه ي جراحي بهش ميدن در حاليكه خيلي از دكتراي معمولي اون موقع ٤-٥ تومن زيرميزي ميگرفتن!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دكتر فاطمه رزاقي برگشته از كانادا بهتره زودتر نوبت بگيري

متخصص سقط مكرر و پر خطر

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️