2733
2734
سلام بچه ها خوبید ؟ ممنون از دوستایی که یاد من کردن و همچنین مامان محمد عزیز من تو رو یادمه   ...

سلام برف دونه جون 

نی نی گلات خوبن؟ دقیق خاطرم نیس ولی انگار یه دخمل و یه پسمل بودن ... خدا حفظشون کنه برات عزیزم...

پسرمو هنوز پوشک میکنم ولی خودش از ۱۷ ماهگی دیگه شیر منو نخورد ... حرف زدنشم در حد کلمه اس ... حدود ده تا کلمه بلده ... و چند تا کلمه رو هم فقط بخش اولشونو میگه... شیطنتش که زیاده و خیلی به بچه ها علاقه منده ولی وقتی باهاشون روبه رو میشه نمیتونه ارتباط برقرار کنه مگر تایم طولانی کنارشون باشه ...

سلام بچه ها خوبید ؟ ممنون از دوستایی که یاد من کردن و همچنین مامان محمد عزیز من تو رو یادمه   ...

سلام برفدونه جون خوبی؟ بچه های گلت خوبن؟

انشالله تنتون سالم باشه.

پسر منم چند کلمه بلده. هم از پوشک گرفتمش هم از شیر.

الان هم 22 ماهشه

منم خیلی دلتنگ اون روزا شدم یادش بخیر

😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای قدیمی. چقدر دلم تنگ شده بود واسه اینجا. یکی دو ماه دیگه تولد دو سالگی جوجه هامونه. پسر منم بیست و یک ماهشه. چند ماهه از شیر گرفتمش و در تلاشم برای از پوشک گرفتنش. خیلی بیادتونم مامانای گل  

روزگار همیشه بر یک قرار نمیماند.روشنی دارد.تاریکی دارد.کم دارد.بیش دارد. دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده.تمام میشود.بهار می آید.

سلام بچه ها خوبید نی نی های گلتون خوبن دیگه چیزی تا دو سالگی ندارن انشاءالله 😍

چه قدر شما زرنگ هستید من هنوز نه از شیر گرفتم نه از پوشک.

البته می خوام دیگه برای از شیر گرفتنش اقدام کنم

😙😙😙

2731

سلام عليكم خوشگلا ميبينم ك همه تقريبا از شير و پوشك گرفتين من عقب موندم

دختر من نه از جيش مرفتمش نه از پوشك البته من ي سري مشكلات برام پيش اوند ك ديگه أعصابي برام نموند 

برام خيلي دعا كنين

سلام بچه ها . خوبین خوشین؟

من پسرم دوساله شد امروز!!

جونم براتون بگه چون تازه بعد از دوسال جدیدا خوب شیر میخوره نمیخوام از شیر بگیرمش چون عقده دارم  . از همون 6  7 ماهگی یکریز دندون دراورد و غذا نخورد و همش بیرون روی داشت تا همین دوماه پیش. منم دیگه بیخیال شدم .الان شکر خدا نسبتا بهتر غذا میخوره.

از پوشک گرفتن هم حوصله ندارم فعلا. یعنی تا از پی پی اش مطمین نشم نمیتونم بازش کنم. ولی خودش جیش میگه وقتی داره (از برکات آموزشهای مامانم)

خلاصه که خیلی شیطونه و یه چندتا جمله رو هم میگه. فقط چون من اهل حرف زدن نیستم خودش یه اشاره میکنه منم میگیرم چی میگه دیگه به هم زحمت نمیدیم.

تو این دوسال جمعا 5 بار تو تختش خوابیده که سه شبش مال هفته ی پیشه(تختش پیش تخت ماست.)!! دو سه شب هم هست نصف شب شیر نمیخواد. فکر کنم خودش خودشو از شیر بگیره!!

دلم براتون تنگ شده. کدوماتون خواهر یا برادر آوردید واسه نی نی ها؟

سیندختی میخواستم بهت زنگ بزنم خجالت کشیدم

نینا جون تو چطوری خواهر؟

نوک طلا کجاست؟تمشک, اون دوستمون که تو باکو بود؟...

دوستتون دارم

چه خوب یادم هست،عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد: وسیع باش ؛ و تنها؛ و سربه زیر؛ و سخت!

2738

سلام مامانهای گل و مهربون. 

حسابی کم پیدا شدین. بچه ها هم کم و بیش از آب و گل در اومدن خداروشکر. من دیرتر بهتون ملحق شدم ولی از اول همتون رو میخوندم. ما چندتامون گروه داریم توی تلگرام، خوب میشد اگه بقیه هم میومدن.