2733
2734
عنوان

صدای قلب جنین از چند هفتگی شنیده می شه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232915 بازدید | 103 پست
من هفته دیگه باید برم سونو. نگران هم نیستم. کلی تهوع استفراغ سینه درد دارم. حاملگی سخته. بوی غذاها ب ...

دوستان  حالت ویارم بعد از چهارماه خدا رو شکر خیلی بهتر شده. نگران نباشین ویار اغلب موقتی هست و رفع میشه. الان شروع ماه هفتمم و جنین تکون می خوره و شیطونه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ای عزیزم خدا بزرگه منم چند ماه پیش سقط داشتم باز باردار شدم توکل ب خدا گلم ان شالله خدا هرچی زودتر ی ...

ممنونم اون اولی سقط کردم اما الان خداروشکر یه دختر ۲۱ماهه دارم مرسی از دعای قشنگت🌸

سلام خانوم های خواهش میکنم برام دعا کنید امروز وقت سونو دارم ۷ هفتمه دکتر نوشته دعا کنید صدای قلب بچم رو بشنوم خدا بعد ۹ سال بهم امید زندگی داده

خدا جون ممنون بابت هدیه قشنگت عاشقتم خدا جون

سلام خانما خوبید . من هفته نهم بارداریم یه دستگاه هس ک پزشکها استفاده میکنن مث اکو من اسمشو نمی‌دونم سونو نیس فقط صدای قلبو پخش می‌کنه . هفته چندم میتونم با اون دستگاه صدای قلبو بشنوم . الان نه کامل شده رفتم سونو شنیدم بعدش یه شک واردم شد ک الان میترسم خیلی دل و کمرم درد می‌کنه کمکم کنید