2737
2739
عنوان

سوال در مورد زایمان طبیعی- خواهشا میدونید جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8290 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بدون اپیدورال 15 ساعت درد تحمل کردم الان همش میگم کاش اپیدورال انتخاب میکردم که این 15 اگرم 18 ساعت میشد لاقل پدرم در نمی اومد
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
2728
نی نی دومم تا پایان 40هفته نیومد. رفتم القا،دهانه رحمم خوب باز میشد. اما سر جنین تو لگن نرفت و عرضی شد. سزارین شدم. 4200بود لگنم متوسط
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مهسا اپیدورال روند باز شدن دهانه رحمو کند میکنه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من اپیدورال زایمان کردم عالییییییییییییی بوووووود ساعت 8 رفتم بیمارستان دکتر گفت 2 ظهر زایمان میکنی ساعت 9 بی حسیو زدم باورتون نمیشه دخترم ساعت 10.30 دنیا اومد خخخخخ دکترم گفت گربه زا هستی سالی یکی بیار
2738
من پیاده روی که اصلا نکردم از بس بدم میاد از پیاده روی خخخخخخ. من فقط تا قبل از زدن بی حسی 1 ساعت درد تحمل کردم اونم دقیقا مثل درد پریودی بود کمرم درد میکرد هر 10 دقیقه خلاصه که خیلی راضی بودم از ساعت 4 ضبح دردا شروع شد هر 20 دقیقه بود ولی انقدر کم بود که تا 6 خوابیدم بعدش کم کم شروع شد.

من بچم تاهفته 40هم نمیخواست بیاد دیگه دکترم سر40هفته گفت بایدبیای زایمان کیسه ابماپاره کردند و دردغیرطبیعی باداروداشتم چون پیاده روی وورزش نکردم...زایمان طبیعی قوت وتوان بدنی میخواد نمیگم چاق باشی ولی جون بایدداشته باشی من 12ساعت دردکشیدم 9سانت بازشدم ولی نتونستم زایمان کنم ماماها خرما بهم میدادند ولی نشد سزارین اورژانسی کردم روند کندپیش رفت بچم قلبش ضعیف شد.