2737
2739
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامی امیر رضا عزیزم من توضیح دادم این ختم چون خودمون هر روز میخونیم نیازی نیست 40 نفر پر بشه .مثلا ختمی مث نماز امام حسن ما داشتیم که باید 40 نفر میشد و هر روز یک نفر بخونه به نیابت بقیه .اما این رو چون هر روز خودمون میخونیم نیازی نبود 40 نفر کامل بشه عزیزم انشاالله دست پر از این ختم باشید
آموخته ام که خدا عشق است وعشق تنها خداست، آموخته ام که وقتى ناامید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم، آموخته ام اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته، آموخته ام که زندگی دشوار است ولی من از آن سختترم!
دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول پریود می شدهد حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
2731
عزیزم ختم جدیدی من دیگه نمیزارم هر کدوم از دوستان که بخواید میتونید ختم بزارید انشاالله حاجت روا بشید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1103374&T=%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D9%8A_%D8%B5%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%AA_%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF_%D8%A8%D8%B4%D9%86_%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D8%A7%D9%84%D9%87_%D8%AD%D8%A7%D8%AC%D8%AA_&postID=59785229 ختم صلوات از الان تا شهادت حضرت فاطمه زهرا 12 اسفند
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ... خدایا ...
2740

مهسانه رفت ..نسیم هم نمیاد فک کنم ..

کجایید تاپیکا پایینند

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...