2733
2739
عنوان

مشکل ختنه پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2085 بازدید | 26 پست
پسرخاله ی منم این شکلی شده، کمی از پوستش رو بریدن، انگار که دودولش سر نداره!دکتر بهشون گفته هر چی بزرگتر بشه سرش رشد میکنه و از زیر پوست بیرون میاد، جای نگرانی نیست نورا جان.
هشدار،هشدار! بخدا سوگند، چنان پرده پوشی کرده که پنداری تو را بخشیده است! امام علی (ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ها به چه چیزایکار دارینا!!!!!!!!!
الان که کوچیکن مهم فقط اینه راحت ادرار کنن انقد تو نخ اونجای بچه ی بیچاره نرین زیاد ریز نشید تو همه چیز بچه که هینگرانی واستون پیش بیاد حالا حالا ها اون میخواد بزرگ شه و تغییر کنه

وای اگه شوهر من بفهمهپسرمو جلو کسی عوضش کردم کلمو میکنه میگه پسرمو بی آبرو کردی
@2bare_man
مرسی مامان آرشی کلی روحیه م عوض شد . همش فک می کردم بچه ی من فقط اینطوریه .

می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
2742
خاله ی منم وقتی پوشک پسرشو عوض میکنه باید پاسخگوی یه ملتی باشه ولی به دکتر که نشون دادن گفته موردی نداره بعضی ها اینجوری میشن بمرور زمان که بزرگ بشه خوب میشه!
هشدار،هشدار! بخدا سوگند، چنان پرده پوشی کرده که پنداری تو را بخشیده است! امام علی (ع)
مرسی مامان آرشی کلی روحیه م عوض شد . همش فک می کردم بچه ی من فقط اینطوریه .
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
2740
پسر منم رشدش خوبه ... یه جوری که تپل دیده می شه بخصوص ران هاش ...

خدا کنه خوب بشه