2733
2734
سلام سوگند جون خیلی خوشحال شدم برای چهار دست پا رفتن خرگوش کوچولوت وقتی پسر منم چهار دست و پا رفت ا ...

سلام ببخشید شمابچتون راه رفت؟بچم 4سالشه راه نمیره 6ماهگی چندبارتشنج کرد ازدیوارمیگیره ولی خودش تنهایی نمیتونه یکساله کاردرمانی میبریم تاثیرنداره برلی شماراه رفت؟چه دارویی بهش دادید توروخدااگه میامم رومیخونبدجواب بدبد

سلام سوگند جون خداروصدهزار مرتبه شکر خیلی خوشحال شدم از اینهمه پیشرفت زهرای نازم ان شالله تا چند ماه ...

سلام ببخشید شمابچتون راه رفت؟بچم 4سالشه راه نمیره 6ماهگی چندبارتشنج کرد ازدیوارمیگیره ولی خودش تنهایی نمیتونه یکساله کاردرمانی میبریم تاثیرنداره برلی شماراه رفت؟چه دارویی بهش دادید توروخدااگه میامم رومیخونبدجواب بدبد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشا..خداخودش کمک میکنه خدا ارحم الراحمین  مشکلش چی بود ؟ بچه ما4سالشه چندبارتشنج کرد دکتر سی ...

نمیدونم گفتن احتمالا موقع زایمان اکسیژن به مغزش نرسیده یا شاید ژنتیک باشه.اگه از دیوار میگیره راه میره ان شاالله اگه باهاش تمرین کنی حتما راه میوفته ،خودت هر روز از پشت دستاشو بگیر  کمکش کن که را بره این تمرین خودش باعث سفت شدن عضلاتش میشه .نگران نباش سی پی خفیف خوب میشه امیدتو از دست نده فقط باهاش کارکن مشخص که خیلی پیشرفت کرده .بچه من خیلی شدیدتره اصلا قابل مقایسه نیست.توکلت به خدا باشه خودش کمکت میکنه

نمیدونم گفتن احتمالا موقع زایمان اکسیژن به مغزش نرسیده یا شاید ژنتیک باشه.اگه از دیوار میگیره راه می ...

بهش امپل سلولایزر دادن نمیدونم حالاتاثیرمیزاره یانه توروخدا دعاکن تاثیر بزاره به شما این امپولو ندادن؟

بنظرت بچم راه بره؟ببرین دکتر اشرفی تهران تعریفشو زیادشنیدم من تازه پیشش بردم

2731
سلام عزیزم نه فعلا راه نمیره ولی میگیره از جایی بلند میشه یا وقتی خودم دستاشو میگیرم چند قدم راه میا ...

ببخشید برای بچتون آمپول سلولایزن نزدین؟پیش دکتر اشرفی تهران نبردید شاید تاثیر داشته باشه

بچه ماهم مثل بچه شما ازدیوارمیگیره راه میره ولی تنهایی نمیتونه بچه شما نتونسته س یعنی براب ماهم بیفایده؟😟4سالشه قاشق رومیبره دهنش ولی درست نمیتونه بخوره حرف هم فقط بابا ومامان وعمه میگه بنظرتون راه بره یاهمینجوری بمونه؟موقع زایمان مشکلی نداشت فقط 6ماهگی چندبارتشنج کرد 

بنظرتون چراراه نمیره  ممکنه راه بره؟

ببخشید برای بچتون آمپول سلولایزن نزدین؟پیش دکتر اشرفی تهران نبردید شاید تاثیر داشته باشه بچه ماهم م ...

نه برا بچه من این آمپول و ندادن ،پیش دکتر تنکابنی بردیم .نگران نباش ان شا الله بحق امام زمان بچه ات خوب میشه تا همینجا هم کلی پیشرفت داشته  .کاردرمانی رو همیشه ببر بچه من ۶ سالشه حتی نمیتونه غذا رو قورت بده خودم باید با قاشق بهش غذا بدم خیلی مشکلات داره .پس امیدوار باش ان شاالله روز به روز بهتر میشه گفتاردرمانی هم ببر