2733
2739
قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه. من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون را ...

فرشهای ماشینی ترک .و دستباف دادم خیییلی عااالیه کارشون.خیلی راضیم از خدمات قالیشویی آبرنگ.

تلفنش .۸۸۸۶۶۱۴۹       ۴۴۸۴۷۵۱۱

۷۷۷۰۳۴۱۵  به نظر من قالیشویی آبرنگ یک برند بی نظیره👌

سلام منم باتوجه به کامنتهای مثبتی که ازقالیشویی اندرزگو خوندم چند تخته فرش دستی برای شستشو وریشه بافی دادم امروز برام اوردم واقعا هم تمیز شستن هم تمام لکهای فرشام پاک شده ریشهاشم 

خیلی خوب انجام دادن مثل روز اول فابریکیش شده منم معرفیشون میکنم و خیلی راضیم اینم شماره که من زنگ زدم22977030

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من قالیشویی ونک رو  با توجه به نظرات دوستان انتخاب کردم البته من برج اسفند توی شلوغی کار فرشای دستبافت و ماشینی ابریشمی بهشون دادم و واقعا استرس فرشامو داشتم چون بار اولی بود که شسته میشد بعد از ۳ روز فرشامو تحویل دادن خداییش فرشامو که باز کردن از تمیزی برق میزد تمام لکه هاشون پاک شده بود .کیفیت شستشو و سلامت فرشام خیلی خیلی برای من و همسرم مهم بود که خوشبختانه راضی هستیم .

شماره تلفونشو براتون می ذارم.خوبیش اینه همه جا شعبه و سرویس داره .۸۸۶۴۲۲۱۲       ۴۴۲۱۵۷۴۹

۷۷۹۰۵۸۶۳

2731

توروخدا به قالیشویی بانو ندین فرشهای من و بردن گفتن دو روز دیگه میاریم من مهمون داشتم گفتم اگه دو روزه میارین ببرین گفتن باشه دو روز شد خانوم فرشها هنوز خیس بماند چقد حرص خوردم مهمونامو بردم خونه مادرشوهرم روز بعد اورن یکیشون انگار اب بهش نزده بودن دوبا ه مرجوع کردیم تا چهار روز فرش و برای من نیاوردن

2738

قالیشویی ونک خیییلی خوبه❤❤🙏🙏. فرشهای دستبافت کرک گل ابریشم دادم برای شستشو البته زمانی که کارشناسشون اومد بهم توصیه کرد ریشه فرشامو تعویض کنم آخه ریشه ها همشون پوسیدگی داشت دست میزدی در میومد این پوسیدگی در اثر مواد شیمیایی که ۳ سال پیش دادم یه قالیشویی به وجود اومده بود .امروز فرشامو آوردن هم شستشو و ریشه بافیشون خیلی خوب شده اصلن معلوم نیست ریشه ها عوض شده چون ریشه فابریکی برام زدن خیلی خیلی ممنونم از مجموعه کارخونه قالیشویی ونک ومدیریت خوبشون جناب مقدسی واقعا انسان شریف و مردم داری هستن تخفیف خوبی هم بهم دادن محبت کردن و منم وظیفه دونستم تجربمو به اشتراک دوستان بذارم 

شمارشونو میذارم.۸۸۶۴۲۲۱۲

🙏🙏🙏🙏💙💙💙💙💙💙💙💙💙