2737
2739
عنوان

کسی تو محدوده دولت دیباجی جنوبی اختیاریه نیس بیاد یه دقیقههه اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این یکی خواهرم هم پسرشو تو یه مهد چهارراه کوه نور میذاره جای معمولی هست ولی بد نیست قیمتش هم نسبتا مناسب تر هست حدود ۴۰۰ پسرش از ۴ ماهگی رفت اونجا الان ۴ سالشه هنوز اونجا میره
2740
12 عضویت:1390/9/22 1393/4/14 - 4:30 عصر سلام مامان های تو منطقه ی شمرون ترجیحا نیاوران من می تونم از نی نی های شما تو خونه خودم نگهداری کنم خودم هم یک دختر دوساله دارم به صورت نیمه وقت و ساعتی هم قبول می کنم با خیال راحت بچه هاتون رو به من بسپارید اگه تمایل داشتید با این شماره تماس بگیرید٠٩١٢٥١٣٦٩٣١مامانورا (0)
با سلام به نظر بنده بعنوان یک مادر" مهد کودک و پیش دبستانی آینده برتر(آب) " که جدیدا در محله اختیاریه و دولت تاسیس شده به لحاظ مدل آموزشی (High scope) که یک مدل پرورش خلاقیت هستش و مچنین محیط تمیز و بهداشتی و جذاب برای بچه ها و داشتن کادر متخصص و تحصیل کرده توصیه می کنم و به نظرم بهترین مهد خیابان دولت و اختیاریه می باشد. سایر دلایلم برای انتخاب مهد کودک آینده برتر: قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر مهد کودک ها محیط بهداشتی مربیان دلسوز و متخصص غذای مناسب برای بچه ها زیر نظر متخصص تغذیه برخورد بسیار مناسب با والدین و.... تلفن: 22781080-22780747 سایت: www.mahdab.com آدرس: چهارراه پاسداران-خیابان دولت- بین اختیاریه جنوبی و دیباجی-فروردین-طاهری-پلاک 1 اینستاگرام : ayandebartar البته اینم بگم که مهد آینده برتر در اصل یک مرکز پرورش خلاقیته و با مهد کودک های دیگه از لحاظ روش کاری کاملا متمایزه. آدرس ها رو از سایت مهد برداشتم و اینجا گذاشتم و با توجه به اینکه من خیلی از این مهد راضی ام یک جورایی دوست دارم این مطلب رو با دیگر مادران نیز به اشتراک بگذارم موفق باشید