2737
2734
سلام خانمی اگه تو خودت قدرت زایمان طبیعی رو میبینی به حرف هیچ کس توجه نکن دیگران فقط انرژی منفی بهت میدن هرکس زایمان منحصربه فرد خودش رو داره بنابراین مقایسه کاردرستی نیست من خودم زایمانم طبیعی اپیدورال بوده این مواردی رو که برات یادداشت میکنم خیلی مهمن 1-هفته 38 معاینه میشی که ببینن میتونی طبیعی زایمان کنی یا نه 2-هفته های آخر تا میتونی راه برو وتمرین نفس کشیدن کن گل گاو زبون هم میگن خیلی خوبه بخوری من میخوردم 3-باید بدونی سیکل درد چطوریه که استرس نگیری اگه کیسه آبت پاره شد نترس تا 7-8 ساعت هم شده که مشکلی پیش نیومده 4-و اما موقع درد واقعا نمیشه جلوی گریه وجیغ رو گرفت ولی اینو بدون که با جیغ انرژیتو ا ز دست میدی باید نفس عمیق بکشی هم دردت سریعتر میگذره وهم بهتره 5-برای اپیدورال باید دهانه رحمت تا حدی باز شده باشه وکیسه آبتم پاره شده باشه من 4سانت شده بودم که زدم عالی بودبعدش هیچ دردی نکشیدم اگه هم نتونستی طبیعی زایمان کنی ناراحت نباش بخاطر اینکه تمام تلاشتو کردی
Lilypie First Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من انتخاب زایمان طبیعی یا سزارین بستگی به روحیت داره مثلا من روحیم با این کار سازگار نیست تصور این که جلو پرستارا اون پوزیشنو بگیرمو زور جیغ و ... اعصابمو بهم میریزه اما میبینی یکی تمام عشقش اینه که طبیعی زایمان کنه و دردایی که میکشه خیلی اذیتش نمیکنن و اما اصلا به تجربه بقیه اکتفا نکن زایمان طبیعی خیلی خیلی بستگی به بدنت داره یکی 1ساعته میزاد یکی مثل مامانم 3روز تمام درد کشید یعنی میگفت فقط از خدا مرگمو میخواستم پس به نظرم بورو پیش یه دکتر که زایمان طبیعی رو قبول داره اون چکت کنه اگه گفت میتونی بورو سراغش
بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم
2731
من دو تا زایمان داشتم زمین تا اسمون فرق داشتن. اولی 14 ساعت درد و دومی 45 دقیقه .ببین توی یه بدن اینقد تفاوته چه برسه افراد مختلف. اگه میتونی ورزشای تخصصی بارداری و برو خیییییلی به من کمک کردن
خانمی با ورزش و پیاده روی تغذیه خوب ایشالا زایمان راحتی خواهی داشت همین که اراده کردی تا لذت مادر شدن رو به طور واقعی تجربه کنی نصف راهه به امید خدا بقیه اش هم بسلامتی طی میکنی. به این فکر کن که تنها راه زایمان فرزندت در وحودت فرار داره با توکل به خدا پیش برو امیدوارم بدون مشکل زایمان کنی اگر خدای نکرده مرفق نشدی علم به کمکتون میاد نگران نباش.
من اولیم طبیعی بود. سخت بود ولی بعدش عالی....سر دو هفته انگار نه انگار زایمان کردم

دومیم اورژانسی سزارین شدم. خیلی راحت بود و درد زیادی نداشتم. اما هنوز بعد از دو ماه احساس سلامتی کامل ندارم. خیلی کارارو نمیتونم یا میترسم انجام بدم. احساس میکنم ناقص شدم

واقعا سزارین انتخابی کار بیخودیه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
راستی پمپ مورفین داشتم که درد نداشتم. تو شیر ترشح میشه متاسفانه. همه مسکنا تو شیر ترشح میشن... بعد طبیعی استامینوفن ساده هم لازم نیست.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
مامان و خواهرای من خیلی راحت زایمان کردن. اما زایمان من سخت بود

بچه دومم خیلی درشت بود و لگنم متوسط....اما دلم نخواست همین جوری سزارین بشم. یک کم باز درد طبیعی کشیدم

من همیشه آرزوم بود زایمان طبیعی داشته باشم ولی ازش وحشت داشتم، چیزای که از فامیلامون میشنیدم همش منو میترسوند
اما یکی از دوستام هم سر بچه اولش زایمان طبیعی انجام داده بود تو مرکز رویان ماما
واااااای شاید باورتون نشه ولی انقدر که زایمان راحتی داشت واسه بچه دومشم دوباره کلاسای آمادگی بارداریه اونجارو میره تا دوباره زایمان طبیعی کنه
منم می خوام به همین زودی باردار شم از همین الان تصمیممو برای زایمان طبیعی گرفتم و حتما میرم رویان ماما
مرکزشم تو شهرانه، اگه تهرانید حتما شما هم برید