2737
2739
عنوان

انتظارم3ساله شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 35 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باران جان منم تنبلی تخمدان دارم شوهرم واریکوسل البته خفیف دکتر میگفت بعید میدونم اصلا تخمک گذاری داشته باشی دوسال که البته یک سالش اقدام بودم طول کشید تا باردار شدم درست زمانی که فکرشو نمیکردم اصلا تو فکرش نبودم و سپرده بودم به خدا باردار شدم ، ورزش و کم کردن وزن خیییییلی موثر من 15 کیلو با ورزش و متفورمین کم کردم ان شاالله همه منتظرا به زودی مامان شن
باران بعد از نزدیکی 10.15 دقه پاهاتو بالا بگیر، و تا صبح از تخت پایین نیا. تا صبح که بری دسشویی معذرت میخوام مایع میریزه بیرون. بعد نزدیکی یه حوله تمیز بذار رو خودت ، من ماه آخر اینارو امتحان کردم و شد
2731
ایشالا همتون به زودی مامان بشید، انتظار که طولانی بشه طعم مادری خیلی خیلی شیرین تر می شه، شک نکنید! به طولانی شدن انتظارتون هم فکر نکنید، فقط آرامش داشته باشید و ذهنتون رو از این موضوع منحرف کنید سعی کنید از چیزایی که دارید لذت ببرید خیلی موثره تو بچه دار شدن. براتون دعا می کنم، به خدا اعتماد کنید و از زندگی لذت ببرید الهی که بهترین وقت بهترین بچه ها رو خدا نصیبتون کنه :*
حتما میشه فقط استرسو از خودت و شوهرت کن خیییییلی تو این مسئله مهمه که استرس نداشته باشین من بهش رسیدم واقعا ....همه چیزو به بهترین تدبیر کننده هستی بسپرین ... ختم سوره واقعه هم خیلی خوبه همینطور نادعلی ...
2740
,من چی بگم باران جان ک هم دور وریام باردار شدن منم هر بار باردار پوچ مش دبگ روم نیست تو صورت.شوهرم نگاکنم
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
هم میگن دیگ کی مخای بچ بیاری
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹