2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان سپید جون یه دکمه داره که مثل دوش آب می مونه واسه آبکشی هست. یا خیس کردن ظرف ها همون دکمه رو که بزنی می تونه میوه ها و سبزی هاتو بشوره (یه دوشه آبه که ازش آب می یاد:)
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
2720
2714

ماشین ظرفشویی الجی ، اسنوا، سامسونگ ، بوش ، پاکشوما و دوو از بهترین برندهای ماشین ظرفشویی هستن.اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی دارید اما از چگونگی خرید آن و یا بهترین، گرانترین و یا ارزانترین برندها اطلاعی ندارید، سایت ماشین ظرفشویی همه اطلاعات لازم برای خرید یک ماشین ظرفشویی خوب رو در اختیارتون قرار میده. در این سایت میتونین قیمت انواع ماشین ظرفشویی و معرفی انواع ماشین ظرفشویی رو بخونین.

سلام من دوازده نفره بوش دارم خیلی راضیم حدود یک میلیون خریدم

هی روزگار یعنی یک زمانی ماشین ظرفشویی بوش یک میلیون بوده باورم نمیشه چقدر زود اون دوران تموم شد و گیر کردیم همچنان تو این اوضاع و هر روز این ریال داره بی ارزش و بی ارزش تر میشه  و هی باید جون بکنی تا در بیاری و همش هم خرج و دخل ب هم نمیان  

سلام عزیزم برای خرید بهترین مارک ماشین ظرفشویی من سایت راهنمای خرید بهترین ها بیک نیک رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

https://biknik.ir/bartarin-dishwasher/