2726
عنوان

انتخاب اسم ترکیبی با نام محمد

| مشاهده متن کامل بحث + 164612 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دلم میخواد اسم پسرمو محمدپوریا بذارم.نظرتون چیه؟؟؟؟اسم دخترم پریاس...واقعا بچه از دواسمه بودن شا ...

دوست عزیز 

این هم یجور دو اسمه بودنه..چون حتی اگه تو فامیل هم همه کامل صداش کنن بازم وقتی رفت تو اجتماع حداقل یکی پیدا میشه که بهش بگه محمد یا پوریا..همچنین ترکیب اسم عربی با ایرانی جالب نیست.از نظر من بهتره پوریا یا پویا بذارید که پریا هم بخوره

💜Animals lover
دوست عزیز  این هم یجور دو اسمه بودنه..چون حتی اگه تو فامیل هم همه کامل صداش کنن بازم وقتی رفت ...

سلام عزیزم.اسم پسرمو علی گذاشتم و الان چهارماهشه❤❤

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2728
به سلامتی

ممنونم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤