2733
2734
عنوان

واسه معده درد تو دوران بارداری چی رو پیشنهاد میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214390 بازدید | 56 پست

سلام 

من تا هفته 20 هیچ مشکلی نداشتم نه حالت تهوع آنچنانی داشتم نه سوزش معده شدید 

الان که هفته 20 رد کردم معده درد می گیرم شدید طوری که دردش می زنه به شونه ها و گردنم 

کسی اینجوری بوده؟

واااای من معده درد شدید دارم سرمم درد میکنه حالت تهوع هم ی طرف،سر بچه ی اولم اصلا هیچی از بارداریم نفهمیدم و همش ب خوردن و خوشحالی الان احساس میکنم این داره تلافی میکنه کارم شده فقط گریه چیکاااااار کنم؟؟ تو این وضعیت هم نمیشه رفت بیرون یکم پیاده روی ک روحیه عوض بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای من معده درد شدید دارم سرمم درد میکنه حالت تهوع هم ی طرف،سر بچه ی اولم اصلا هیچی از بارداریم ن ...

عزيزم منم دقيقأ تو همين وضيعتم..😢هفته نهم هستم 

سرفه هاي خشك دارم و حالت تهوع و سوزش معده

دكتر بهم آدي ژل داده (آلمينيوم ام جي ) بعد غذا ميخورم ولي خيلي تأثير نداره

تو اين شرايط هم كه دكتر نيست بخوام برم يعني خطرناكه

خدا بهمون رحم كنه فقط🙏🙏🙏

2731

سلام دوستای گلم.چقد خوشحالم یه همچین تاپیکی وجود داره.

منم هفته ۶ و ۷ هستم معده م خیلی سنگینه.هیچی هم نمیتونم بخورم مخصوصا شبا.اما صبحا با گرسنگی بیدار میشم و باز هم میلی به غذا ندارم.حالت تهوع دارم و سر معده م سنگینه.خیلی حس بدیه.خدا کمکمون کنه

واااای من معده درد شدید دارم سرمم درد میکنه حالت تهوع هم ی طرف،سر بچه ی اولم اصلا هیچی از بارداریم ن ...

منم بچه اولمه این حالی ام درد معده زده به قفسه سینه ام کمرم کلا داغونم یبوستم پدرمو درا ورده هیچی ام نمیتونم بخورم معدمو با میخ داغ دارن سوراخ میکنن😭😭😭

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2738

سلام به همه 

من هفته ۸ هستم معدم هم ورم داره هم درد میکنه 

اولین بارداریمه . فکر میکردم فقط من اینجوریم

وزن کم کردم و همش نگرانم 

با وجودی که چیزای مفید میخورم هم گشنمه هم نمیتونم چیزی بخورم 

حالت تهوع هم دارم .

خیلی سخته ...

دلا چنان معاش کن که گر بلغزد پای                    فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد