2703
2553
عنوان

راز شوهر داری (همه بیان لطفا...)

| مشاهده متن کامل بحث + 476389 بازدید | 388 پست

من چجوری این تاپیکوزخیره کنم تاهمیشه داشته باشمش؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه سوال دیگه هم ک ازتون داشتم اینکه من به تازگی با این سایت آشنا شدم هر دفعه ک میخامبیام اینجا باید از طریق گوگل بیام؟؟؟و اینکه امنیت این سایت چقد بالاست ممنون میشم پاسخ بدید

2714

🔮*...هوالرزاق...**🔮

باسلام انواع دعا  پذیرفته میشود

✍🏻زبان بندودفع دشمن ✍🏻دعا طلب فرزندوحامله شدن ✍🏻کودکان شرگوعصبی ✍🏻همزاد دفع جن وپری ✍🏻دفع چشم بد در زندگی ✍🏻محبت وعاشقی ✍🏻محبت بین زن وشوهر ✍🏻بخت گشایی دختران ✍🏻افزایش رزق وروزی وبرکت درزندگی🕸️ ✍🏻باطل نمودن تمام سحر وجادوها🕸️ ✍🏻فروش فوری ملک🕸️ ✍🏻جلوگیری از سقط جنین ✍🏻دعا برای فروش اجناس ✍🏻دعا برای بی خوابی وگریه اطفال ✍🏻 دعا جلب مشتری ✍🏻دعا برای دفع دشمن ✍🏻دعا ایمنی ازبلاها ✍🏻دعای عزیز شدن نزددیگران ✍🏻محبت بین زن وشوهر ✍🏻دعا جدایی بین دوحرام ✍🏻آشتی میان زوجین ✍🏻گرفتن کودک ازشیر ✍🏻دعا برای ازدواج موفق ✍🏻دعای چشم زخم ✍🏻دعای قوی برای احضارمعشوق ✍🏻دعا درباب کودکی دیر به سخن می آید ✍🏻دعا جهت بستن آفت مزرعه ✍🏻دعا برای شفای مریض وانواع دعایی مثل دندان درد.سردرد.چشم دردوغیره موجودمیباشد…

09905690349اقای حسینی

چیزی که برای من کار ساز بود اینع که حتی اگر کوچکترین کار رو برات کرد ازش تشکر کنی با مهربونی.قدردان باشی نه اینکه مثل طلب کارا😠

مردا دوست دارن تو خونواده مرد باقی بمونن نه اینکه یه زن اونا رو این ور و اون ور کنه

اگه باهاش مهربون باشی برات هرکاری میکنه

سلام بچه ها یادش بخیر ده سال پیش این تاپیکو زدم الان چقدر با اون موقع فرق کرده همه چیز دوست دارید ب ...

سلام عزیزم من  پست ده سال پیشتو امروز دیدم. به نظر من  چیزی که رابطه زناشویی رو خراب میکنه اینه که با خونواده همسر خوب نباشی