2737
2734
عنوان

معرفی جراح مغز و اعصاب ماهر

| مشاهده متن کامل بحث + 131003 بازدید | 66 پست

جراح مغز و اعصاب خوبی که من میشناسم دکتر محمودرضا عباس زاده است. واقعا تو کارشون خیلی حرفه این. ما برای برادرم رفتیم پیششون البته ما قزوینیم اما گویا ایشون به روزایی هم تهران حضور دارن. چون دقیق نمیدونم کجا و چه روزایی بهتره تماس بگیرید بپرسید.

09198315379

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دکتر اشکان خواجو میشناسم که جراح مغز و اعصاب هستند و همکارم بهم معرفی کرده بود گفتم ممکن برای شما ...

عه منم دوماه پیش تازه با دکتر خواجو آشنا شدم و داداشمو برای جراحی دیسک کمر پیششون بردیم.الان که تحت نظر ایشونه ولی تازه فهمیدیم تو ماوراطب هم مشاوره آنلاین گذاشتن....حالا برای چهارشنبه وقت گرفتم ببینم چه جوریه...خوبیش اینه دیگه تو این کرونا از خونه بیرون نمیرم

2728

دوستان عزیز من بیمار دکتر شهریار کیهانی هستم توسط ایشون جراحی دیسک کمر شدم  بیمارستان بقیه اله عمل شدم ولی ایشون پول جدا به حساب خودشون میخواد همون اول، من که ندادم چون نداشتم اون مبلغ رو. عمل شدم همه این 7 ماه درد کشیدم بعد عمل دیسک کمر بهشون مراجعه کردم با بداخلاقی تموم گفت هیچی نیس برو حتی یه معاینه ساده یا یه ام آر ای مجدد انجام نداد، الان که رفتم باز ام آر ای شدم تشخیص دادن نیاز به جراحی دارم 25 ساله هستم. همون روز بعد عمل هم مایع مغزی نخاعی من خارج شد یک هفته تمام بیمارستان بستری بودم کلی عذاب کشیدم.

دوستان عزیز من بیمار دکتر شهریار کیهانی هستم توسط ایشون جراحی دیسک کمر شدم  بیمارستان بقیه اله ...

عزیزم الان حالتون چطوره مجدد عمل شدین؟

خدایا من به لطف و کرم تو امیدوارم رهایم نکن❤
سلام عزیزم  چند سال پیش خواهرم و شوهرشون یک تصادف بسار شدید داشتن خدا دوباره به ما اونارو داد ...

دکتر حمید آرا خیلی با وجدانن یکی از اقوام رو هم در بیمارستان خاتم الانبیا عمل کردن بسیار پیگیر و با شرافتن خدا عمر طولانی بهشون بده