2737
2734
منم راضی بودم پیششون رفتیم

سلام عزیزم 

من و همسرم به مشکل خوردیم و یکم بینمون تشنج ایجاد شده..و اون تصمیم گرفته ازم جداشه . این دکتر خوبه واقعا؟؟؟برم پیشش نتیجه میگیرم؟؟ من دنبال یه دکتر خوب و مشاور میگرد ببینم چیکار کنم برای زندگیم .. خودم کلا پوچ شدم. 

سلام خانومی وقتتون بخیر اگه دنبال یه مشاور خانواده و یا مشاور حقوقی هستین که بصورت آنلاین (چت و ویس  در هر پیامرسانی که باشین) یا تلفنی ! اونم بصورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل پاسخگو باشه

با شماره: 09199541937 تماس بگیرین و یا به امضام سربزنین عزیزم🙏🌺

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان عزیز خیلی مهمه مشاورتون کی باشه این مطلب رو بر اساس تجربه میگم خدمتتون فقط از سر دلسوزی اگر ز ...

درست مثل دکتر ایرانی تو گلبرگ فلکه اول فقط پول پول ولی صفر از لحاظ مهارت و راهکار