2733
2734
عنوان

کسی از کاربری به نام انار ( مامان انار ) خبر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2758 بازدید | 19 پست
مرسی از همه
خیلی هاتون احساسی مشابه من داشتید
منم همش براش آرزوی صبر می کنم و امیدوارم به زودی زود بیاد اینجا و خبر بارداری مجددش رو بده
امیدوارم روزای خوبی در انتظارش باشه
فرشته کوچولوش هم که مطمئنا جاش خیلی خوبه
مطمئنم
ساران جان میشه لطف کنی این تاپیکو حذف کنی؟؟ ممنون میشم عزیزم.
دخترم... میدونستی که نموندی دلمو خیلی سوزوندی چشات رو ازم گرفتی منو تا گریه رسوندی میدونستی که چشامی همه ارزوهامی میدونستی که همیشه تو تموم لحظه هامی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم مامان جوجوی نازنینم. واست بسیار هم احترام قایلم، چرا ناراحت باشم. ممنون که متوجه شدی دوست خوبم.
دخترم... میدونستی که نموندی دلمو خیلی سوزوندی چشات رو ازم گرفتی منو تا گریه رسوندی میدونستی که چشامی همه ارزوهامی میدونستی که همیشه تو تموم لحظه هامی...

@مامان_انار     

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
2742