2733
2734
عنوان

هر کی میتونه بیاد و منو از مرگ امید نجات بده....

| مشاهده متن کامل بحث + 21229 بازدید | 57 پست
دختر انقدر نا امید نباش توکلت به خدا باشه خدا حتما بهمون نی نی میده انقدر همه چی پیشرفت کرده که از میزم میشه یه بچه بوجود بیاد
برو پیش یه روانشناس من فکر میکنم همه چی ریشه عصبی داشته باشه وقتی همش استرس داریم که ممکنه بدنمون به درمان جواب نده اینجوری میشه یکم آروم باش منم خیلی استرسیم همین استرسم باعث شده سطح هورمون های لعنتیم بره بالا
نگرانیتو کم کن به خدا توکل کن عزیزم
حتما هم پیش دکتر پاکروش برو خیلی موثره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تپل و مپل عزیز

دکتر برای ضخامت اندومتر من قرص پنتوکسیفیلین و ویتامین ای داده . البته دو ماهه که میخورم .
گفت که سه ماهه دیگه برم چک کنم تا ببینه برای انتقال مناسبه یا نه

ناامید نشو . باور کن برای اینکار اصلا نباید استرس داشته باشی
طب سوزنی هم ممکنه موثر باشه .
پنتوکسیفیلین گشاد کننده عروقه . فکر کنم خون رسانی رو زیاد کنه و این به افزایش ضخامت رحم کمک میکنه.

ورزش خیلی خوبه حتما ورزش کن برای روحیه ات هم عالیه
طب سوزنی هم میگن کمک میکنه . این کار هم بکن شاید نتیجه گرفتی .ضرر که نداره
پریسا جونم آخه من یکی دو تا مشکل ندارم که
شوشو هم باهام همکاری نمیکنه
میگه من حاضرم بی نی نی بمونم ولی پول به این دکترا ندم
دکتر اولم طاهری پناه بود که آب پاکیو ریخت رو دستم گفت رحم اجاره ای
بعدش رفتم رویان اونام هر چی تو چنته داشتن ریختن بیرون ولی فایده یخده
حالام رویان یعنی دکتر اشرافی میگه خراش رحم یه دکتر دیگه هم گفته هیسترو کنم
میشه تو هم بگی چیکارا کردی
از کی ضخامت رحمت کم شد

2738
چند سال قبل من خودم هیچ مشکلی نداشتم و فقط شوهرم مشکل داشت .کلا 4 بار ای یو ای کردم که نشد . وسط این ای یو ای ها دو بار طبیعی باردار شدم که جنین رشد نکرد و کورتاژ کردم .4 ماه بعد از آخرین کورتاژ لاپاراسکوپی کردم و 4-5 ماه بعدش یعنی اذر ماه پارسال میکرو کردم که باز هم نشد .
. حالا اومدم پیش خانم دکتر عارفی و پانکچر کردم و جنین فریز دارم و منتظرم تا این ضخامتی که دکترعارفی میگه کم شده بهتر بشه . دکتر میگه به خاطر کورتاژ اینطوری شده و باید صبر کنی تا بهبود پیدا کنه. بهم گفت با این داروهایی که میخوری جواب میگیری.

پیش خانم دکتر عارفی هم بیا ببین چی میگه . دکتر خوبیه
ببین عزیزم تپلی جون هیچ وقت ناامیدی به دلت راه نده گلم وضعیت منو که در ذخیره تخمدان کم شنیدی که حتما...من 14 ساله منتظر نی نی هستم لاپارا و عکس رنگی و اواع اقسام داروها رو مصرف کردم اصلا هورمونام مرتب نبود همیشه بالای 50 بود و پریهای نامنظمی داشتم ودر سن 25 سالگی بهم گفتن یائسه شدی و باید تخمک اهدایی بگیرم (کلینیک نوین در مشهد) ............... تا اینکه یه دکتر خوب در شهرستان خودمون پیدا شد که خیلی تعریفشو میکردن رفتم پیش اون بهم گفت از همه مهمتر چاق هستی باید لاغر شی و هرچی که غذاهای مصنوعی و فست فودی رو نخوری و به غذاهای طبیعی و محلی رو بخورم یک سال مرغ نخوردم الانم که الانه کم میخورم و وقتی میبینمش حالم به هم میخوره اه اه اه ............. و انواع ویتامینارو هم میخورم یعنی دوست خوبم منم تلاش کردم ورزش کردم رژیم گرفتم لاغرشدم وهیچ فولی هم من چند سال نداشتم و امپول و قرص هم میداد میخوردم یه تخمدان چپم یه فولی 18 داشتم از شنیدنش شاخ در اوردم به دکترم نشون دادم گفت این یعنی درست شده تخمدونت به کار افتاده هرماه هم یه فولی 12 میلی دارم و هورمونام هم مرتب شده همین دیروز رفتم جواب ازمو گرفتم اف اس اچم که همیشه بالای 40 یا 50 بود الان 4/5 شده خیلی خوشحالم هیچ وقت ناامید نشو به خدا توکل کن..........................
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
ﺗﭙﻞ ﻣﭘﻞ ﺍﻭﻝ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺍﮒ ﺗﭙﻠﻲ ﻟﻄﻔﺎ ﻻﻏﺮ ﺷﻮ..ﺩﻭﻡ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﺎﻳﭙﻴﻜﻮ ﻋﻮﺽ ﻛﻦ..ﻣﺜﻼ ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺑﻴﺎﻥ ﺑﺎﻫﻢ ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻧﻲ ﻧﻲ ﺑﺎﺷﻴﻢ..ﻳﺎ ﺑﻴﺎﻥ ﻳﻚ ﺷﺻﺖ ﭘﺎﻱ ﻧﻲ ﻧﻲ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﻛﺘﺮ ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﻳﻢ،.ﻳﺎ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﻣﻴﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﻢ..،ﻫﻮﺭﺍ

ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﺧﻴﻟﻲ ﺭﺍﺣﺖ ﻳﻚ ﺩﻛﺘﺮ ﺧﻮﺏ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﻦ..ﭘﻴﺶ ﺑﻪ ﺟﻠﻮ..ﻣﻦ ﺍﺯ ﭘﺎﻧﺰﺩﻩ ﺳﺎﻟﮕﻲ ﭘﺮﻱ ﻧﺸﺪﻡ..ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﻫﻔﺖ ﺑﺎﺭ ﺍﻱ ﻭﻱ ﺍﻑ ﻭ ﺷﺶ ﺑﺎﺭ ﺯﻳﻔﺖ ﻛﺮﺩﻡ..ﺭﺣﻤﻢ ﻫﻢ ﻛﻮﭼﻜﺘﺮ ﺍﺯ ﺣﺪ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﻫﺴﺖ.ﻭﻟﻲ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻭﺟﻮﺩ ﻳﻚ ﺑﺎﺭ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﺷﺪﻡ ﻭ ﺗﺎ ﺩﻭ ﻣﺎﻫﮕﻲ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﻤﺶ ﻭﻟﻲ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﻣﺼﻤﻮﻣﻴﺖ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺭﻓﺖ ﺍﻻﻧﻢ ﭘﻴﮕﻴﺮﻡ..ﻭ ﺍﺻﻼ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﻡ ..

ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺮﺍﺩﻳﻮﻝ ﺭﺣﻢ ﻣﻦ ﺍﻧﺪﻭﻣﺘﺮﺵ ﺭﺷﺪ ﻧﻜﺮﺩ.. ﻭﻟﻲ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺮﻭﮊﻥ ﻛﻮﻧﮋﻭﻛﻪ ﺷﺪ ﻫﻔﺖ..ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ ﺷﻨﺒﻪ ﺁﺯ ﺑﻢ.

ﺧﺪﺍ ﺍﻟﺮﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻨﻪ ﻭﻟﻲ ﺑﺎ ﻳﺎﺱ ﻭ ﻧﺎﻣﻴﺪﻱ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺘﺶ ﺩﻭﺭ ﻣﻴﺸﻴﻢ..ﺑﺨﻨﺪ ﻭ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵ ﺑﺎ ﻭﺭﺯﺵ ﺑﺎ ﺭﻗﺼﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﭼﻴﺰﻫﺎﻱ ﺧﻮﺏ ﻓﻜﺮ ﻛﻦ..

ﺗﻮ ﺭﻭﻱ ﺍﻧﺪﻭﻣﺘﺮﺕ ﻗﻔﻞ ﺫﻫﻨﻲ ﺩﺍﺭﻱ ﻭ ﻫﻤﺵ ﻣﻴﮕﻲ ﺭﺷﺪ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻪ..ﺧﻮﺏ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﻧﺮﮊﻱ ﺍﺯ ﺩﻫﺎﻥ.ﺗﻮ ﺟﺎﺭﻱ ﻣﻴﺸﻪ ﻭ ﺩﺭ ﺭﺣﻤﺖ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﻴﻔﺘﻪ..

ﺑﮕﻮ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻱ ﺑﺎ ﺍﻧﺪﻭﻣﺘﺮ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﻣﺥﻴﺸﻢ ﺗﺎ ﻛﺎﻳﻨﺎﺕ ﺍﻳﻦ ﺳﺨﻦ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﻮﻧﺪ.

ﻭ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺩﺭ ﻛﺎﺭ ﺧﺪﺍ ﻣﺪﺍﺧﻠﻪ ﻧﻜﻨﻲ ﻛﻪ ﻓﻼﻧﻲ ﭼﺮﺍ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﺷﺪ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺸﻢ..ﺑﮕﻮ ﺑﻪ ﻟﻄﻒ ﺧﺪﺍ ﻣﻨﻢ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﻣﻴﺸﻢ..

ﺍﻭﻝ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺧﺪﺍ ﻛﻦ ﺗﺎ ﻧﻌﻤﺖ ﺧﺪﺍ ﺗﻮ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺭﺷﺪ ﻛﻨﻪ

ﺧﺮﺍﺵ ﺍﻧﺪﻭ ﻫﻢ ﺧﻮﺑﻪ ﺑﺮﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ..ﻫﻤﻪ ﺍﻳﻨﻬﺎ ﻳﻚ ﺭﺍﻩ ﻭ ﻣﺴﻴﺮﻩ..