2726
عنوان

کیا به نی نی شون شربت """ویتاگلوبین""" میدن ؟ لطفا ...

| مشاهده متن کامل بحث + 15379 بازدید | 18 پست
سلام عزیزم میدونم این پست واسه خیلی وقت پیشه ولی خوب امروز دخترمو بردم دکتر واسش این شربتو نوشت گفت ...

سلام گلم سوال دارم در مورد این شربت لطفا جواب بده خواهشا . ویتاگروبین برای دخترتون اثری داشت رو اشتهاش؟؟  اخه من دارم میدم به بچم نمیدونم چرا تغییری نکره 

سلام گلم سوال دارم در مورد این شربت لطفا جواب بده خواهشا . ویتاگروبین برای دخترتون اثری داشت رو اشته ...

اره عزیزم من فقط یدوره دادم خیلی تاثیر داشت وزنش ۱۰ کیلو بود شد۱۲ قدش هم ۸۲ بود شد ۹۰ دکترش گفت کافیه دیگه نده

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم من فقط یدوره دادم خیلی تاثیر داشت وزنش ۱۰ کیلو بود شد۱۲ قدش هم ۸۲ بود شد ۹۰ دکترش گفت کافی ...

خیلی ازت ممنونم که جواب دادی عزیزم انشالله بچه ت در پناه خدا و ریر سایه شما باشه . عزیزم چقد میدادی و چه وقتی میدادی بهش . بچم ۱۵ماهشه روزه دو ونیم سی سی میدم اما نمیدونم چرا تغییری نکرده اشتهاش 

سلام خانوما

از زمان این پست خیلی میگذره .اما الان دکتر برای دختر هفت سالم این شربت ویتا گلوبین رو داده .دندون سیاه می‌کنه یا نه .بزای بچه یکسالم هم میتونم از این بدم؟قطره ویتامین و اهن خودش رو ندم

2728