2737
2739
نسیم جان اگه میخوای موهات شکلاتی بشه بهت شماره 6/53 پرستیژ رو پیشنهاد میکنم اسمه این شماره رنگ که روش نوشته شده کاکائویی هست.خیلی شیک میشه.مخصوصا وقتی بعد از یکی دو هفته دوباره تمدیدش کنی رنگ خیلی خاصی میده.برای موهای مصری یک تیوپ 60 میل کافیه.قیمت این رنگ هم 3000 تومنه
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
درسا جان ارایشگرت یا خواسته کار اضافه انجام بده و پوله بیشتر بگیره یا زیاد ماهر نبوده.چونکه شما بدون دکلره موهاتو به این پایه رسوندی.میتونی از موهای الانت که داری بصورت تکه های ریز و بی نظم توی فویل قرار بدی و حسابی بپوشونیش بعد زمینه اصلی موهاتو اون رنگی که دلخواهته بزنی.پنج دقیقه اخر فویلهارو باز کن و کل موهاتو شونه بزن تا یه سایه ملایم از رنگ موهات به تیکه ها هم برسه.بیشتر نشه چون رنگات خیلی نزدیک به هم میشه.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731