2733
2734
عنوان

پالتو خریدم بزرگه برام چه کار کنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5433 بازدید | 79 پست
خداوکیلی استارتر ۴۵۰ دادی به این!!؟؟ بهترین پالتو همون تهران خودتون میتونستی بااین پول بخری سا ...

جنس هیچ کدومشون این نیست

میگم تازه اینو به من ۴۵۰ داد

خودم توی اینستا قیمت کردم ۶۰۰

خودش میفروشه ۷۰۰

اخه جنس با جنس فرق داره دیگه

فوتر مخملیه هیچ جوره دون دون نمیشه

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
عزیزم بلندی استین رو از بالا کوتاه کنن بعد حلقه استین به هم نمیخوره؟ چون نصف وجب بزرگه حداقل میدون ...

من یه مانتو داشتم که آستینش بلند بود. پایینش مدل دار بود. جلوی خودم از حلقه برام سایز کرد. وارد باشه خیاط به راحتی میتونه. من خودم آماتورم میدونم خراب می کنم ولی اونی که وارد باشه درمیاره.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بلندی استین رو از بالا کوتاه کنن بعد حلقه استین به هم نمیخوره؟ چون نصف وجب بزرگه حداقل میدون ...

بعد دور سینه مگه بزرگ نیست برات. وقتی تنگ کنه از حلقه هم فک کنم کم میشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
جنس هیچ کدومشون این نیست میگم تازه اینو به من ۴۵۰ داد خودم توی اینستا قیمت کردم ۶۰۰ خودش میفروشه ...

اره بابا اصلا گرون نخریدی جنس زیر ۵۰۰ الان یه چیز معمولی حساب مبشه با این گرونیا دیگه پالتو ۴۰۰ تومنی پالتو نمیشه یه چی بیرکیفیت میشه ولی اینی که شما میگی قطعا اگر هفتصد اصلش باشه کیفیتم داره دو سه سال از ریخت نمیفته 

من کاپشن های ۳۰۰ تا ۴۰۰ رو دیدم واقعا بدرد نخورن

2731
اره بابا اصلا گرون نخریدی جنس زیر ۵۰۰ الان یه چیز معمولی حساب مبشه با این گرونیا دیگه پالتو ۴۰۰ تومن ...

اره دقیقا درسته

درسته ۱۰۰ تومنیا قیافه اولش خوبه ولی مهم اینه بعد یه بار شستن چی میشه

این جنسش واقعا فوق العادست ارزشش بالای ۷۰۰ تومنه

به این نتیجه رسیدم هرجور شده اندازه کنم خودم استفاده کنم چون میدونم چندین سال مانتو بهاره و پاییزه میشه برام

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز