2733
2734

نرم افزار تغدیه مادر و کودک هور با بیش از سیصد و پنجاه دستور  و نکته غذایی میتونه کمک خوبی برای همه مامانا باشه. با جستجوی لغت هور در بازار اندروید میتونید پیداش کنید و ازش استفاده کنین و لذتشو ببرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرنی ها فرنی یا حریره بادوم : ( پایان 4ماهگی) آرد برنج (که بهتره خودتون درست کنین)1قاشق غذاخوری ...

سلامی خانومی دست گلت درد نکنه انشالله روح پسرت همیشه شاد باشه و قطعا همینطور هست.خواستم ازت تشکر کنم بابت این دستور غذایی که گذاشتی وحال آقاپسر گلت آقا نیکان رو بپرسم؟الان دیگه ماشالله مردی شده واسه خودش .خوشحال میشم جواب بدی

سوپــها سوپ مرغ و سبزیجات 1: (پایان 4ماهگی) فیله ران مرغ یه تیکه به اندازه کف دست - سیب زمینی کوچ ...

سلام عزیزم اقا نیکان خوبه الان مردی شده واسه خودش خوشحال میشم ج بدی پسرم منم اسمش نیکان ه ۶ ماهشه مطالبت مفیدی بود ممنون

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
2731