2733
2734
عنوان

سونوگرافی شبانه روزی در تهران!

| مشاهده متن کامل بحث + 116595 بازدید | 29 پست

سلام ببخشید من روز یکشنبه ۲۱ بهمن که بین التعطیلین هستش دکترم برام سونوی واژینال نوشته برای بررسی فولیکولهام به نظرتون کجا برم که دکترش باشه و روزیکشنبه برام انجام بدن پارسیان زنگ زدم گفتن نه تونسخه قیدنشده واژینال و ماسرخودانجام نمیدیم چیکارکنم؟ تحت درمانم کلومیفن و امپول مصرف کردم این ماه ...عکس رنگی رحم گرفتم..یعنی تمام زحماتم به بادمیره؟

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید من روز یکشنبه ۲۱ بهمن که بین التعطیلین هستش دکترم برام سونوی واژینال نوشته برای بررسی فو ...

سلام خانومی خب فولیکول رو بدون سونوگرافی واژینال هم میتونن تشخیص بدن ولی فکر کنم اگر بخوای بعضی جاها انجام بدن ولی آزاد حساب کنن 

چند جا تماس بگیر من سمت شرقم چند تا سونوگرافی میشناسم کارشون عالیه ژرفا و نگارآزما 

انشالا که همین ماه باردار شی 

سلام خانومی خب فولیکول رو بدون سونوگرافی واژینال هم میتونن تشخیص بدن ولی فکر کنم اگر بخوای بعضی جاها ...

انشالله ممنونم عزیز 

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔
2731

با سلام 

بیمارستان های خوبی مثل لاله توقع نداریم که سونوگرافی در روزهای تعطیل و شب ها نداره . 

من شب مجبور شدم سونوگرافی واژینال انجام بدم - منزل ما قیطریه هست تا لاله که سمت غرب هست رفتم چون اونجا رو برای زایمان انتخاب کرده بودم ولی سونوگرافی شبانه روزی نداشت با وجود اینکه این بیمارستان یکی از بیمارستان های خوب تهران هست. 

مجبور شدم برم بیمارستان پیامبران اونجا سونو رو انجام بدم بسیار بیمارستان خوبی بود . برخلاف اینکه اصلا توقع نداشتم . سونو رو انجام دادم و دوباره رفتم لاله 

ولی متاسفم برای بیمارستان هایی که نامشان از تجهیزاتشان جلو تر هست.

سونوگرافی و رادیولوژی شبانه روزی درمانگاه سلیم همه روزه(حتی ایام تعطیل) از 7صبح تا 1 بامداد و همراه با متخصصین خانم و آقا آماده خدمت رسانی می باشد. 

طرف قرار داد با تمامی بیمه های پایه و تکمیلی.

نشانی : تهران ، خیابان رجایی ، بلوار دستواره ، علی آباد نبش کوجه ایمانی پلاک 99

شماره تماس : 02154471 ( جهت رزور نوبت قبل از حضور حتما تماس حاصل نمایید)

سایت در مانگاه سلیم

2738

استارتر جان باید قبلش نوبت بگیری یا همینجوری میشه رفت 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

سونوگرافی و رادیولوژی دکتر مردانی  توی شرق تهران هست  هر روز از 8 صبح الی 23 بازه  و همراه با متخصصین خانم و آقا آماده خدمت رسانی می باشد. 

طرف قرار داد با تمامی بیمه های پایه و ارتش و بانکها 

نشانی : تهران ، تهرانپارس ، فلکه سوم تهرانپارس ، خیابان 196 زفرقندی (بین باقری و فلکه سوم) نبش خیابان طاهری ساختمان پزشکان ط5 واحد 53

شماره تماس : 02177884457 ( جهت رزور نوبت قبل از حضور حتما تماس حاصل نمایید)

سایت مرکز سونوگرافی و رادیولوژی اورژانسی : https://drmardani-mic.ir/fa

2706