2737
2734
بچه ها من قبلا گفتم بارداری پوچ داشتم و دعا می‌کنم که خدا بهم بچه سالم و خوب بده. ولی به نظرم آدم نباید زیاد به چیزی که نداره فکر کنه و براش رویا بافی کنه. بچه خوبه، اما به مشکلات و گرفتاریهاش هم فکر می‌کنید؟ صحبتم با اونایی است که برای بچه عجله دارن و بی‌تابند. به نظر من ما باید فعلا از موقعیتی که داریم استفاده کنیم و لذت ببریم، وقتی هم که خدا خواست و بچه دار شدیم خوب امانتداری کنیم و مسئولیتمان رو انجام بدیم. ان شاء الله که خدا بهترین بچه هارو به همه مون بده، ولی هیچ فکر می‌کنید که اصلا معلوم نیست بچه ما دقیقا همون چیزی باشه که انتظار داریم؟ من که فکر می‌کنم هرچند باید همیشه به لطف خدا امیدوار باشیم، ولی بهتره تا نعمت‌های بعدی زندگی نرسیده، با نعمت‌هایی که تا حالا بهمون داده حال کنیم. نه اینکه همه رو ول کنیم بچسبیم به چیزی که هنوز نداده.
راستی Alisaan جون من که اطلاعات پزشکی زیادی ندارم، ولی به نظرم دکترت زیادی داره هی می‌کشوندت به سونو و ... اگه پوچ باشه بالاخره هفته هشت معلوم میشه اونوقت یه کاری می‌کنی دیگه. چرا هی باید بری سونو اونم سونوی واژینال؟ حاملگی که چیز نادری نیست، از اول تاریخ تا حالا هی مامانا حامله شدن دیگه! یه ذره صبر کنی طبیعی همه چی جلو میره، زیادی نباید وسواس نشون داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان گلم بعد یه مدت نبودن الان اومدم خبر مامان شدنمو بهتون بدم. من پارسال بارداری پوچ داشتم خدایاشکر امسال باردارشدم والانم توو 17هفته هستم. خیلب نگران این بودم وکه اینم مثه اون نشه ولی خداروشکر صدای قلبشو که شنیدم آرامش عجیبی پیداکردم. ایشالا به زودی قسمت همتون بشه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

منم منتظرم ببینم قلب نی نی تشکیل می شه یا نه . کسی نیست ؟؟؟ بیایید از تجربه هاتون بگید و برای منم دعا کنید !
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2738

سلام دوستان

من پارسال یعنی تیر 96 یه بارداری پوچ داشتم. بعد از یه سال باردار شدم ولی توی سونوگرافی فقط ساک دیده شد بدون جنین به توصیه دکترم یه سونوی واژینال بعد دو هفته انجام دادم و بازم فقط ساک خالی دیده شد خیلی نارحتم که چرا این اتفاق باز افتاده سری قبل کورتاژ کردم . خیلی نگرانم میترسم از کورتاژ کردن دوباره

کسی هست که چند بار بارداری پوچ مثل من داشته باشه؟

سلام به همگي من پارسال به دليل مردن جنين تو هفته١١ سقط داشتم قلب جنين از كار افتاده بود الان باردارم و هفته ٩ هستم ديروز رفتم سونو باز همون اتفاق افتاده كسي هست اين مشكل و داشته باشه مثل من؟