2733
2734
عنوان

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 64442 بازدید | 214 پست
سلام دوستای گلم کسی دکتر حدادی رو  می شناسه  می خوام پروتز سینه انجام بدم بر م پیش ایشون خ ...

بله من باهاشون جراحی کردم هیچ وقتم حلالشون نمیکنم هر روز خدا هم‌ واگذارشون کردم به خودش

توی نی نی سایت که خیل کثیر افتادن میگن دکتر خوبیه ولی همش تبلیغه یا منشیاشن یا کسایی که واسشون رایگان جراحی میکنه دکتری که فقط به پول فک کرد بدون هیچ تخصصی در مورد سینه منو بیچاره کردن من فقط بهشون گفتم میخوام لیفت کنم بدون اینکه سینه منو بررسی کنن که آیا ارزش لیفت داره یا کیس جراحی هست پاشدن سریع اندازه گرفتن هیچ و هیچی توضیح ندادن 

انقد بافت سینه منو خالی کردن و حس سینه م از بین رفته که اصلا فک نمیکنم‌سینه دارم الانم دوباره افتاده شده 

آخه ۱۸ میلیون چه ارزشی داشت میگفت مفت میدادم بهشون الان سینه منو داغون کردن که هیچ کاری ازم برنمیاد 

جراحی ابدوشون هم که الا ماشاالله کج و کوله درب و داغون

خدا جوابشونو بده به حق پنج تن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من که خسته شدم از این مطب به اون مطب گشتم یکی میشه بهم یه دکتر خوب معرفی کنه . الان بعد از یه ما ...

من تجربه جراحی داشتم ولی از دکترم بشدت ناراضی بودم الان منتظرم زمان بگذره برم با یه دکتر دیگه پروتزمو وردارم اگه صلاح دونستن برای سینه حتما پیش دکتری برین که تخصص پستان داره وگرنه پیش هر جراح فوق تخصص پلاستیک نرین 

دکتر غیاثی که کاملا باوجدان تشخیص میدن سینه تون به جراحی نیاز داره یا نه یکی هم دکتر عظیمی نژادان که ما خانما رو بهتر درک میکنن 

دنبال دکترایی که اینجا تبلیغ میکنین و شماره و لینک و پیج میگذارن نرین فرق تبلیغ و کسیکه تجربه جراحی داشته کاملا مشخصه

منم تعریف دکتر حدادی رو زیاد شنیدم خودم برای انجام لیپوماتیک رفتم پیشش واقعا از کارش راضیم و اصلا جا ...

والا ما که جراحی کردیم و باهاشون تجربه داشتیم جای بخیه هامون مشخصه و هیچ رضایتی ندارم از خدا بترسین انقد تبلیغ نکنین کار پزشکی درمانه نه تبلیغ و درآمدزایی

2728

عزیزم  ورزش خیلی عالیه ولی مطمینا وقتی سفت کنه و فرم بده کوچکشم میکنه ،من بارها تجربه کردم یه روز تو همین نی نی سایت یه پیجی معرفی کرده بودن و محصولات تضمینی و  با تاثیر گذاری صد در صدی معرفی کرده بودن منم چند ماه پیش امتحان کردم حدا رو شکر باور کردنی نبود به ارزوم رسیم ،یعنی چند بار به سرم زده بود عمل کنم بد فرم و کوچک شده بون سر بچه شیر دادن ،شما هم برو امتحان  کن همون دوره اولم نتیجه میده اسمش گین اپ سینه عادلیان اصل حاوی هورمون استروزن و پرتیین و .. خودشونم راهنماییت میکنن من به هر کس معرفی کردم نتیجه داده کلی ارسالی و رصایت مشتری دارن

میتونید ببینید بعد انتخاب کنید ایدی پیج   kerem.poost

محصولشون قیمتاشم خوبه ک اصل چون میگن فیکش خیلی زیاده ،صد در صد نتیجه میگیری،یادتون باشه قبلش سایز دقیق رو یاداشت کنید