2703
2553
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466058 بازدید | 1625 پست

بچه ها به این شماره زنگ بزنید09368404942 به صورت رایگان بر اساس آدرس شما، بودجه شما و نیاز های شما بهتون یه آرایشگاه خوب معرفی میکنه من خودم برای عروسیم خیلی گشتم دنبال ارایشگاه خوب اما واقعا هرجا میرفتم یه ایرادی داشت بعد تو اینستا یه پیجی پیدا کردم که ارایشگاه معرفی میکرد، زنگ زدم بهشون یه ارایشگاه تاپ بهم معرفی کرد که هم نزدیک محل مراسمم بود هم کیفیت کارشون فوق‌العاده بود هم قیمتاشون انصافا خوب بود، دیروزم دختر خالمم میخواست موهاشو رنگ کنه ولی بودجه اش زیاد نبود میخواست یه جای ارزون بره که کارشم خوب باشه دوباره زنگ زدیم به همون شماره یه جای خوب بهش معرفی کرد وااااقعا همون چیزی بود که دنبالش بودیم فقط یه تلفن بزنید بدون هزینه بهتون کمک میکنه خدا خیرش بده به من که خیلی کمک کرد این شمارشه09368404942

اینم ادرس پیج اینستاشه:Arayeshgaheto

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سالن زیبایی سی دا شرق تهران محدوده نارمک عالی بودن. البته من برای کراتین و مژه رفتم پیششون خوب بود ولی بقیه چیزا رو هم داشتن فکر کنم.ناخن دیدم کارشون قشنگ بود اما اسم ناخنکارش یادم نیست چشماش روشن بود پوستش برنز یادمه. مدیریتش هم خوب بود خدایی 

پذیرایی کردن اصن فکر میکردی رفتی خونه دوستت دورهمی آنقدر حسش باحال بود.  Beauty_cida_salon. پیجشونه

هفته پیش عروسی دختر خالم بود و من و چند نفر دیگه از ارایشگاه ملکه تو شهرک راه اهن (دهکده المپیک سمت ...

خانومی ببخشید شما ملکه زیبایی رفته بودین هنوزم کارشون خوبه یا نه برای عروسیم میخام 

2720