2733
2734
عنوان

دعا ها یا اذکاری که باعث زایمان راحت میشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 238576 بازدید | 22 پست

سلام مامانای عزیز!

من این دعا رو پیدا کردم و کسی رو میشناسم که از این دعا استفاده کرده و زایمان راحتی داشته. امیدوارم که استفاده کنین.

براى رفع دشوارى زايمان زنان: بر پوستى بنويسد:

سلام مامانای عزیز!

من این دعا رو پیدا کردم و کسی رو میشناسم که از این دعا استفاده کرده و زایمان راحتی داشته. امیدوارم که استفاده کنین.

براى رفع دشوارى زايمان زنان: بر پوستى بنويسد:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای سهولت زایمان

بر کاغذی بنويسد:بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ كَاَنَّهُمْ يَوْمَ يَرَوْنَ ما يُوعَدُونَ لَمْ يَلْبَثُوا اِلاّ ساعَةً مِنْ نَهارٍ كَاَنَّهُمْ يَوْمَ يَرَوْنَها لَمْ يَلْبَثُوا اِلاّ عَشِيَّةً اَوْ ضُحيها اِذْ قالَتِ اَمْرَاَتُ عِمْرانَ رَبِّ اِنّى نَذَرْتُ لَكَ ما فى بَطْنى مُحَرَّراً فَتَقَبَّلْ مِنّى اِنَّكَ اَنْتَ السَّميعُ الْعَليم.

سپس آن را بر ران راست او ببندد، و وقتى فرزندش به دنيا آمد باز كند.

2728

سلام ندی جونز.. خوبی. منم همین روزا زایمان دارم ولی هنوز این دعاهارو نخوندم چون تازه دیدم.. منم خیلی میترسم. گرچه خیلی سعی میکنم برترسم غلبه کنم ولی همش تو فکر و خیالم و همه منو از زایمان طبیعی میترسونن

با سلام

این ایات شریفه را بنویس و بر شکم او اویزان کن:

ایه ی ۵ و۶ سوره الم نشرح

ایه ی۷ سوره طلاق

"   ۴۵   "      یونس

"   ۴۶    "      نازعات

"   ۱۶      "    کهف

"    ۲      "    طلاق

وهمجنین سوره یس ایه ی ۱۹  را با گلاب بنویس وبشور وبخورد.

سوره انشقاق را هفت بار بخوان

سوره قدر را زیاد بخوان و به او فوت کن

سوره الم نشرح را بر روی ظرف مسی بنویسد وبشوید وبدهد بخورد انشاا... اسان زایمان کند.

2740