2737
2734
عنوان

تشخیص روز تخمک گذاری ؟ **فوری - اورژانسی**

| مشاهده متن کامل بحث + 556476 بازدید | 8975 پست

سلام به همه دوستان که در طی این سالها وارد تاپیک شدند و ماجراهای خودشون رو اینجا ثبت کردند. سلام ویژه دارم به مادر آتنای عزیز که در این راه بسیار صبر و حصوله به خرج دادند و در پایان خدا رو صد هزار مرتبه شکر به خواسته دلشون رسیدن.

من دو تا بچه دارم یه پسر و یه دختر بنا به دلایلی دوست دارم که برای سومی اقدام کنم و دقیقا مشکلاتی که مادر آتنا شما داشتید داره برام اتفاق می افته سقط و باردار نشدن های طولانی

منم خیلی ناامید شدم تا اینکه خیلی اتفاقی وارد این تاپیک شدم و متوجه شدم که چقدر از خانمها با این مشکلات من سالها درگیر بودن

راستش من خیلی ناامید شده بودم و فکر میکردم فقط خودم هستم که با دو سه بار اقدام باردار نمیشم

البته شاید دلیلیش اینه که من هر دو فرزندم رو در جلوگیری طبیعی باردار شدم و اصلا هیچ اقدامی برای هیچ کدوم نداشتم پسرم متولد 91 و دخترم متولد 96 هست

خلاصه که از همتون ممنونم به خصوص مادر آتنای عزیز. برای منم دعا کنید تا با همین روشهایی که شما رفتین و نتیجه گرفتین بتونم اقدام کنم و نتیجه بگیرم منم جنسیت پسر مد نظرم هست اگر خدا هم صلاح بدونه البته. مامان آتنا منم 39 سالمه فکر میکنید که یه روز در میون اقدام کنم بهتره یا فقط یه روز ؟ ممنونم از شما

عزیزم پستت رو خوندم....و ممنون از لطفت واقعاً این پسری که خدا بهم بخشید یکی از بزرگترین معجزات زندگ ...

مامان آتنای عزیز میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید بدلیل مشغله زیاد وقتشو ندارم همه تاپیک رو بخونم ممنون میشم بگید چیکار کردین که بچه پسر شد خیلی وقته تو اقدامم برای دومی ولی خب نشده هنوز دیگه نمیدونم چیکار کنم لب به لبنیات نمیزنم فقط در حد اعتدال گرمی میخوریم داروهای تقویتی خودم و همسرم هر چی بگی استفاده کردم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستان که در طی این سالها وارد تاپیک شدند و ماجراهای خودشون رو اینجا ثبت کردند. سلام ویژ ...

سلام عزیزم.....ممنون از محبتت و حرفهایی که گفتی. منم از صمیم قلبم دعا میکنم که به آرزوت برسی و یه گل پسر خوشگل و ناز رو خدا به دامنت بذاره..... عزیزم جنسیت رو فقط بسپار دست خدا.....و به نظرم از فردای پاکی یه روز در میون اقدامت رو برو.......یه چیزی که در مورد خودم فهمیدم فقط بهت بگم.....من همش فکر میکردم وقتی کیت کاملاً مثبت بشه و ترشحات تخم مرغی شکل تخمک گذاری بیاد....تخمک آزاد میشه.....در حالیکه ماهی که اقدام رفتم و باردار هم شدم حتی چهار روز بعد از ترشحات باز هم تخمک گذاری داشتم....برای همین می‌گم اقدامات رو همین طور یه روز در میون حتی تا بعد از اون روزی که احتمال تخمک گذاری میدی ادامه بده.... انشالله که به زودی خبر بارداری رو اینجا مینویسی

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2731
مامان آتنای عزیز میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید بدلیل مشغله زیاد وقتشو ندارم همه تاپیک رو بخونم ممنو ...

سلام عزیزم....راستش منم چند سال همه چیز رو رعایت کردم ولی بعد از سقط که داشتم دیگه خسته شدم و همینطور یه روز در میان اقدام رفتم که باردار شدم و فقط لطف خدا بود.

مامان آتنای عزیز میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید بدلیل مشغله زیاد وقتشو ندارم همه تاپیک رو بخونم ممنو ...

گرمی رو خیلی دقت کن که در حد اعتدال باشه چون گرمی زیاد رحم هم خوب نیست و مانع لانه گزینی میشه.. من ماهی که اقدام رفتم دو ماه بعد از سقط بود تقریباً......حجامت پشت انجام دادم که شنیدم در فعال کردن تخمدان ها موثره....از روز اول پریود تا روزهای تخمک‌گذاری هر روز نیم ساعت پارک ورزش میکردم پیاده روی سریع و بعضی ورزش ها با دستگاه ها که در پارک هست که تخمدان ها رو فعال میکنه.....و فقط یه روز در میان اقدام رفتم.