2726
عنوان

وزن گیری کودک 9 ماهه

11870 بازدید | 3 پست
سلام دوستان
من یه پسر 9 ماهه دارم چند روز پیش که وزنش کردم 8کیلو و 900 بود ولی انگار یه خورده کمه آخه وزن موقع تولد 3 کیلو و 200 بوده.
چیکار کنم بهتر وزن بگیره ؟ غذای خوب میخوره شیر خودم هم میخوره 20 روزه شیر پاستوریزه هم میدم دوست داره.
وزن بچه های شما تو این سن چقدر بود؟
به نظر نمیرسه کم باشه پسر من 11 این ماه 9ماهه میشه وزن تولدش 4/5 بود الان 9کیلو دکتر میگه مشکلی نداره و خوبه قدشم 74
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
مامان عسل اولاً باید به نمودار رشدش نگاه کنی و اگه دکترش می گه خوبه دیگه چرا اما و اگر می کنین.

ثانیاً شیر پاستوریزه برای بچه زیر یک سال ممنوع هست. اگه نینیتون به شیر گاه حساسیت نداره فقط تو غذاهاش مجاز به استفاده هستین. به جای شیر گاو در کنار شیر خودتون از شیرخشک استفاده کنین که خیلی مقوی هست. شیر گاو بی خاصیته.

برای وزن گیری بیشتر کره، آرد گندم، جوانه ها و بادوم خیلی موثر هستن. از اینا تو غذاهاش زیاد استفاده کن.
فروش شیرینی های تزئین شده با تم دلخواه شما، 09353064260 - نمونه کار در http://aramcookies.blogfa.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منهم با ارام موافقم . دختر من هم وزنش تعریفی نیست ولی منحنی رشدش متناسب وزن تولدشه به خاطر همین حساسیت به خرج نمیدم . ضمن اینکه اصلا شیر پاستوریزه نده فقط توی پوره و فرنی مجاز به استفاده کردن هستی
2728