2733
2734
البته مورات بازیگر کارکتر یوسف هم بعد از چند قسمت به خاطر پیشنهاد کاری خوب میره و بعد از چند قسمت هم زنش یعنی بیرجه بازیگر کارکتر هاوا از فیلم جدا میشهخ و کارگردان بیچاره مجبور میشه فیلنامه رو عوض کنه و بازیگرای جدید به نقش اضافه کنه
البته جایی خوندم چون هاوا و یوسف تازه ازدواج کرده بودن و با این فیلم قرارداد بستن هاوا به خاطر نقش توپراک و دلبری هایی که کارگردان بهش میگه واسه یوسف بکنه هاوا بدش میاد و عکس العمل نشون میده و یوسف و هاوا بعد از چند ماه ازدواج و چند ماه بازی تو این سریال از هم جدا بشن به خاطر بددلی هاوا به همسرش و بعد از چند ماه 2باره باهم ازدواج میکنن اما به شرطی که یوسف تو اون فیلم بازی نکنه و خودش هم که گفتم فیلم رو به خاطر توپراک ترک میکنه
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یعنی با هم تو فیلم ازدواج میکنن یا نه ؟
من شنیدم روز عروسیشون محل عروسی رو اتیش میزنن اینام میمیرن
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
2728
این سریال 2فصل داره تقریباً
تو فصل اول که تا همینجاست + اینکه توپراک که کارکتر اصلی سریاله به دلیل حسادت زیاد هاوا به همسرش یوسف از سریال جدا میشهو به عمر گل لاله می ره و از جهت دیگه هاوا و یوسف به خاطر اختلافات خانوادگی تصمیم به رفتن از فیلم میگیرن که با رفتن توپراک و هاوا و یوسف موضوع سریال و سناریو کلا تغییر پیدا می کنه
ببخشید باید برم
بایییییییییییییییییییی
بووووووووووووووس

خیلی لطف کردی عزیزممممممممم
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
ببخشید باید برم
بایییییییییییییییییییی
بووووووووووووووس

خیلی لطف کردی عزیزممممممممم
عزیزم من هنوز به فصل 2 نرسیدم هنوز با هم ازدواج نکردن فعلاً اونجاهاست که با رفتن توپراک و دختر فامیلشون بطول یه دختر دیگه ای وارد سریال میشه و هاوا مجبوره با اون دختر بجنگه اما بالخره پیروز میشه و با یوسف ازدواج میکنه اما شنیدم که روز عروسیشون این اتفاق میوفته اما یوسف میمیره ولی هاوا نمیمیره و میره بیمارستان چون یه ذره سوخته بوده
آتش سوزی هم تقصیر نامزد قبلیه هاوا بوده اما بعد از مدتی هاوا هم میمیره و بازیگرهای جدیدی وارد سریال میشن
2738