2737
2734
عنوان

چند ماه بعد سقط میشه دوباره حامله شد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120996 بازدید | 94 پست
سلام خانما من تجربم زیاده .سه تا سقط داشتم با فاصله ولی بعد اخرین سقطم فقط یه بار پریود شدم و بعد گل ...

سلام من الان نژرشماروخودندم ..اگر پیام منو دیدین جواب بدین لطفا ..من 7 هفتم وقلب جنینم تشکیل نشده انروز لک بینی دارم فکرکنم داره سقط میشه ..میترسم دوباره اتفاق بیفته چه آزمایشاتی بدم تکرارنشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید من باردارم هفته ۱۸ رفتم سونو انومالی گفتن قلبش مشکل داره  رگ سمت چپ قلبش بسته است دنبال کارای سقطم کسی تا الان این مشکل و داشته بچه اولم خیلی داغونم بعد چند ماه میتونم دوباره اقدام کنم میشه یه راهنمایی کنین اگه کسی این مشکل و داشته 

2731
سلام ببخشید من باردارم هفته ۱۸ رفتم سونو انومالی گفتن قلبش مشکل داره  رگ سمت چپ قلبش بسته است&n ...

عزیزم برای چی سقط کنی؟ اگر بچه مشکل داشته باشه بعد از به دنیا اومدنش خودش میمیره، نیازی نیست شما در کار خدا مداخله کنی و یه قتل انجام بدی، به منم گفتن کلیه بچم مشکل داره، ولی وقتی به دنیا اومد هیچ مشکلی نداشت و سالمه. همسایمونم گفته بودن نوه اش مشکل داره ولی چون مذهبی بودن سقط نکردن و به دنیا که اومد سالم بود. نکنید این کارا رو. سقط تو هفته های اول و بخاطر معلولیت ذهنی ایراد نداره، ولی در هفته های بالا اونم بخاطر قلب سقط نکنید چون طبیعتا بچه ای که با قلب بیمار به دنیا بیاد خود به خود زنده نمیمونه.