2733
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434549 بازدید | 2925 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چه حالاتی داری ؟ بچت چندوقتشه من الان پسرم نزدیک ۴سالشه ولی خب خوب نیستم

من از بارداری گرفتم حدود ماه ۳....پشیمونم از بچه داری اصلا حوصله دخترمو ندارم.احساس میکنم تو قفس شدم.انگیزه ندارم.فقط دعا میکنم بچه ام زودتر بزرگ شه بزارمش مهد.احساس میکنم اصلا از پس مسئولیت بچه داری برنمی‌آمد.هیچی اش واسم شیرین نیست.

2728
من از بارداری گرفتم حدود ماه ۳....پشیمونم از بچه داری اصلا حوصله دخترمو ندارم.احساس میکنم تو قفس شدم ...

من کلا بعداز ۴سال ۳ماهه پسرم میره مهد ولی کلا حالم خوب نیس شما هم اضطراب زیاد و پنیک دارین؟ اینکه همه جا یه شکل دیگست انگار حس قبلو به هیچی نداشته باشی من کلا یه سوالایی مباد توذهنم ببین من الان مثلابهتر از ۴سال قبلم ولی کلی ازحالاتم باهام مونده انگار اصن نمی‌فهمم زندگی چه معنی داره خودمو دوس ندارم کل روز دلم میخاد بخوابم 

2738
سلام بچها گروه تلگرامتون هنوز هست؟؟؟؟من حالم بده توروخدا منم ببرین گروه شش ماهمه دیگه کلی دکتررفتم و ...

هست

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
سلام بچها گروه تلگرامتون هنوز هست؟؟؟؟من حالم بده توروخدا منم ببرین گروه شش ماهمه دیگه کلی دکتررفتم و ...

لینکو میذارم میگه نمیشه لینک بذارید تو سایت!

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2706