2737
2734
عنوان

روش ابوعلی سینا در سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 169465 بازدید | 310 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه جالب این تاپیک از سال ۸۸ تا ۱۴۰۰ فعال بود اما آخرش هم معلوم نشد کدوم حرکت پسر و کدوم حرکت دختره😁

اما منم شنیدم در عرض مچ یعنی چپ و راست دختر و بالا و پایین یعنی از آرنج به انگشتان پسر و حرکت دایره هم فاصله بین بارداری رو نشون میده. برای بچه اولم که دختر بود درست در اومد. دومی رو هنوز نمیدونم.

با عرض سلام و خسته نباشيد من متوجه شدم اين روشا همش سركاريه عزيزاي دلم 😀 من بچه اولم دختره همين الان انجام دادم يه كم چرخيد بعد عمودي به سمت آرنجو انگشتا حركت كرد كه يعني پسر كه اشتباهه چون كل بارداريارو نشون ميده  كه خوب من بچه اولم دختره بعد دوباره يه كوچولو چرخيد به چپ و راست رفت يعني به جنسيت مخالف اولي كه حالا جنسيتم ٦ روز ديگه بهم ميگن ببينم چيه داستان

2738
راستي تست حلقه روي شكمم انجام دادم واسه دخترم يادمه چپ و راست ميرفت الان ميچرخيد چه چرخشي حالا اگه ا ...

سلام اخر جنسیت بچه چی بود دختر یا پسر؟؟ 

روش بوعلی سینا هر بار یه مدل نشون میده برام😑

وزن اولیه۸۳ 💜💜💜هدف اول۷۵💜هدف دوم۶۹💜هدف سوم۶۰💜💜💜 شروع رژیم ۱۰/۱۰/۱۴۰۱  وزن فعلی ۸۱