2726
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298667 بازدید | 1970 پست
سلام عزیزم متاسفانه فوت شدن چند روز پیش 🥺🥺🥺

خیلی ناراحت شدم. نمیدونستم. خدا رحمتشون کنه. مرد خیلی بزرگی بودن. چقدر دیدنشون. کنارشون نشستن موقعی که برات دعا میخوند و بهت نبات میداد حس خوبی داشت😔😔

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
خدا رو شکر بله عزیزم🙂❤️

الهی شکر 

محض اطلاع خانومایی که مثل نقل و نبات تهمت هرزگی به این و اون میزنید و از کلمات بسیار زشتی درمورد کسایی که ازشون بدتون میاد استفاده میکنین محض اطلاعتون کارتون جزء حدود سفت و سخت الهیه و ۸۰ ضربه شلاق داره درصورت عدم اثبات و غیر از این مورد ناسلامتی ما مسلمونیم کجای دین ما اجازه تهمت و توهین داده اونم تهمت به این بزرگی . اون بزرگوارایی هم که میگن دینشون انسانیته گمون نکنم هیچ جای دین انسانیتم همچین چیزی باشه که اگه باشه دیگه انسانیتم نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحت شدم. نمیدونستم. خدا رحمتشون کنه. مرد خیلی بزرگی بودن. چقدر دیدنشون. کنارشون نشستن موقعی ...

آره واقعا 🖤

محض اطلاع خانومایی که مثل نقل و نبات تهمت هرزگی به این و اون میزنید و از کلمات بسیار زشتی درمورد کسایی که ازشون بدتون میاد استفاده میکنین محض اطلاعتون کارتون جزء حدود سفت و سخت الهیه و ۸۰ ضربه شلاق داره درصورت عدم اثبات و غیر از این مورد ناسلامتی ما مسلمونیم کجای دین ما اجازه تهمت و توهین داده اونم تهمت به این بزرگی . اون بزرگوارایی هم که میگن دینشون انسانیته گمون نکنم هیچ جای دین انسانیتم همچین چیزی باشه که اگه باشه دیگه انسانیتم نیست 
2728

سلام 

حاج آقا فوت کردن و در امامزاده صالح دفن شدند

برای دریافت راهنمایی با تنها شاگرد مورد تاییدشون تماس بگیرید 

۰۹۲۱۹۶۹۱۹۶۳ مهندس رحمانی 

سقط جنین گناهی که اگر دست به طلا بزنی خاکستر میشه ==>>  https://www.aparat.com/v/DPH9h