2733
2739
عنوان

تجربه از آموزشگاه موسیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 51338 بازدید | 40 پست

دوستان من از سن ٤ سالگي پسرم رو موسسه ي پارس نوشتم الان ٩ سالشه و واقعا راضيم هيچ موسسه اي در تهران باهاش برابري نميكنه از هر لحاظ و در واقع شما فرزند خودتون رو به آكادمي موسيقي فرستاديد و طرز كاملا حرفه اي آموزش ميبينند اگر هزينه براتون مهم نيست شك نكنيد در ضمن لازم نيست كسي بگه كافيه سرچ كنيد و رزومه هاي كاريشون رو خودتون ببينيد اون وقت متوجه صحبت من ميشيد 

در كل شما هر كلاسي و هر جايي بنويسيد خود هنر جو و پشتكار و همراهي والدين هم در گرفتن نتيجه ي خوب موثر هست فرزند شما اگه بتهوون هم كه باشه فقط تمرين تمرين و تمرين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من از سن ٤ سالگي پسرم رو موسسه ي پارس نوشتم الان ٩ سالشه و واقعا راضيم هيچ موسسه اي در تهران باهاش برابري نميكنه از هر لحاظ و در واقع شما فرزند خودتون رو به آكادمي موسيقي فرستاديد و طرز كاملا حرفه اي آموزش ميبينند اگر هزينه براتون مهم نيست شك نكنيد در ضمن لازم نيست كسي بگه كافيه سرچ كنيد و رزومه هاي كاريشون رو خودتون ببينيد اون وقت متوجه صحبت من ميشيد 

در كل شما هر كلاسي و هر جايي بنويسيد خود هنر جو و پشتكار و همراهي والدين هم در گرفتن نتيجه ي خوب موثر هست فرزند شما اگه بتهوون هم كه باشه فقط تمرين تمرين و تمرين

2731
2740
اگه تجربه ای دارین لطفا بگین از چه سنی شروع کردین ؟

سلام عزیزم  من تجربه خودمو میگم چون دخترم از پنج سالگی موسیقی شروع کرد الانم تقریبا ده سالشه

بچه ها از سن کم با اورفشروع میکنن ‌چون محیط فانی دارن دوست دارن فقط اینکه وقتی ساز انتخاب میکنن باید اموزشگاه خوبی ببرید من اشتباهی که کردم از اینترنت حستجو کردم اموزشگاه الهام اومد

متاسفانه هزینه برای سایتشون انجام دادن که با استادهای عصبی و بی تجربه بچه هارو بی انگیزه کنن  من بعد دوستل تجربه تو اموزشگاه الهام چهار را سر سبز خیلی بد بود خیلی 

سلام دوستان خوبم. چقدر خوبه که میبینم مامانا به موسیقی فرزنداشون اینقدر اهمیت میدن. راستش منم دخترمو ...

سلام عزیزم ممنونم از راهنماییت

بله واقعا باید اموزش در آموزشگاهای معتبر برای کودکان انجام بشه

من واقعا ناراحتم من دخترم از کودکی موسیقی میرفت با رفتار نامناسب یک مربی و هزینه های که من انجام دادم همه از بین رفت چون استادش به غیر از اینکه خوب درس نمیداد سرش داد میزد و بهش گفته بود از کلاس بیرون میندازمت واقعا ایشون فقط اسم استاد بودن رو یدک میکشه  و جالبه که مدیریت هم طرف استاد ش رو میگرفت این موسسه تو نارمک اموزشگاه الهام خانم فلاح هست