2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرش ماشینی میخواهی یا دستباف ماشینی رو برو هفت تیر رو ببین بعد برو از مولوی وچهاراه سیروس بخر فکر کنم قیمتهاش کمی بهتر باشه ولی دستباف بازار تهران بورسه فکر کنم فردوسی هم یه پاساژ فرش فروشی داشته باشه ولی اونجا من چند سال پیش رفتم خیلی گرون بود من خودم از بازار فرشهامو گرفتم قیمتهاش خیلی خوب بود نسبت به مغازه های داخل شهر
مدل فرش هم باید به دکور خونتون بیاد اگه دکورتون کلاسیکه از این فرشهای جدید که مد شده کرکهای بلند دارن خیلی قشنگ میشه
دست همتون درد نکنه بابت راهنمایی ! راستش من خودم از این فرشهای پرز بلند دارم منتها از وقتی نی نی اومده تصمیم گرفتم عوضشون کنم آخه تمیز کردنش سحته و آشعال میره لای پرزاش .... ازین فرشهای ابریشمی بلژیکی دیدم خیلی قشنگن اما به درد جایی می خوره که پا خورش کم باشه و نازک هم هست .... اینه که مجبورم ازین فرشهای ماشینی ایرانی بگیرم ... کسی میدونه چقد اختلاف قیمت هست توی مولوی ... قیمت حدودی نه متری و شش متری چقدره اونجا؟