2410
2713

سلام من الان زیر نظر دکتر سنتیم فقط دارو گیاهی میده گفت لبنیات نباید تو این سه ماه بخورم موادغذاییم فقط برنج بادمجان گوجه نباید بخوری مخصوصا وقتی پریودی ۳۰تاقرص زینگ و ویتامین ای زینگ باناهار خورده شود وای هم شبی یه دونه وقتی که پریودی از روز اول تا نه روز پریود عناب گل محمدی سیاه دانه تخم هویچ وتخم کرفس دم کنی روزی سه لیوان بخوری یه سریم آمپول داد حالا ببینم نتیجه چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای داشتن نوزاد پسر 1- آقایان از سه ماه قبل باید روزانه یک قرص اسید فولیک و یک قرص ویتامین ث مصرف ...

عزیزم من ۳۱ ساله هستم برا پسر دار شدن چه تاریخی خوبه که اقدام کن طبق جدولی که دادین؟

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو
2720
azizam age mikhay pesar beshe moratam chizaye garm bokhor va be shoharetam bede mesle majoon va shir ...

سلام عزیزم راجب ب پسرازایی شما چندماه رژیم داشتی؟روز تخمکزاری بود؟ واینکه پیش دکتر خاصی رفته بودی؟ تو ماههای سرد اقدام داشتی؟؟

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد
مامان هلی من بارداری اولم یه دوقلو دختر بود خدا شاهده خم به ابرو نیاوردم عاشق دخترام بودم وهستم جونم ...

میدونم اینو نمیخونی و دو سال گذشته ولی ببخشید که اونجوری گفتم، شرایط زندگی باهم متفاوته خدا ببخشه اون کسایی رو که تو رو تو همچین شرایطی قراردادن 

2714
برای داشتن نوزاد پسر 1- آقایان از سه ماه قبل باید روزانه یک قرص اسید فولیک و یک قرص ویتامین ث مصرف ...

میشه در مورد این جدول توضیح بدی برام عزیزم وبرام حساب کنی

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
سلام .هیچ چیزی و هیچ کاری برا پسردار شدن فایده نداره . من تمام کارها و انجام دادم.رژیم.سونو.کیت تخمک ...

مگه شما چند تا دختر داری عزیزم ؟؟!برای چندمی این همه سعی رو کردی؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
مامان هلی من بارداری اولم یه دوقلو دختر بود خدا شاهده خم به ابرو نیاوردم عاشق دخترام بودم وهستم جونم ...

اون موقعی که باردارشدی چند سالت بود میخوام ببینم جدول چینی واقعیت داره. اخه میگن در سن ۲۱یا۳۵احتمال دختر زیاده