2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593288 بازدید | 17786 پست

دوستان عزیز اگر کسی تخمک اهدایی یا رحم اجاره نیاز داره باهام تماس بگیره زیر نظر بهترین پزشک ، ای وی اف تون انجام میشه با أمار بالای مثبتی 

۰۹۳۰۲۸۰۶۶۵۵ زمانی

باةكا حس زیبای مادرشدن رو تجربه کنید

مشاور نازایی و ای وی اف اهداکنندگان و گیرندگان عزیزتماس بگیرن 09302806655

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شبنم جان من هم مشکل ضخامت بالا رو با استرلدیول دارم و دوبار سیکلم کنسل شده و ضخامت رحم خودم وسط سیکل خوبه ولی دکترم قبول نمبکنه ک انتقال نچرال بدم میگه بدون استرادیول  نمیشه موندم چ کنم 

2728

سلام بچه ها خوبین 

بچه ها من ی بار تو یه بیمارستان ک اسمشو نمیبرم با ی خانومی ک بشدت ازش تبلیغات دادم جنین اهدایی گرفتم و ای وی اف کردم در عین ناباوری منفی شدم

بعد از چندروز از همینجا با خانوم کاشی زاده اشنا شدم ازشون جنین اهدایی گرفتم بار اول باهاشون مثبت شدم🥰🥰 الهی هر جا هستن سالمو سلامت باشن و دلشون شاد باشه ک دل مارو شاد کردن با دلو جون تا اخر عمرم ب همه معرفیشون میکنم 

۰۹۹۱۳۹۹۵۹۱۳ خانم کاشی زاده عزیزم فقط هم تهران کار انجام میدن

سلام بچه ها

من مشکل خاصی نداشتم جز پرولاکتین بالا که لا قرص درست میشد

چون دوقلو میخواستم رفتم پیشه دکتر مهرنوش امیری ‌ و کلینیک نیکان برای ivf

۳۸ سالمه و دو ساله ازدواج کردم

برای پرولاکتین قرص کابربولین داد ‌و شد عدد ۲

بعدش واسه پانکچر رفتم و ۱۰ تا جنین درست شد

روز سوم برای انتقال از دادم پرولاکتین شده بود ۲۴ و ماکسیم اون ۲۶ بود

سه تا جنین انتقال دادم ‌و روز ۱۰ عدد بتا ۹ بود و روز ۱۴. رسید به ۷ و تمام

حالا به دکترم گفتم چیکا. کنیم احتمالش بره بالا. گفت ۵ ام روز سیکل بیا ی خراش بدم و ماه بعدش انتقال

من هیچ وقت تو هیچ سونا و آزمایشی مشکل رحم نداشتم و پروییدم همیشه سر تایمش بود

حالا نمیدونم چیکار کنم 

امار مثبت دکتر م بالا نیست

سلام بچه ها من مشکل خاصی نداشتم جز پرولاکتین بالا که لا قرص درست میشد چون دوقلو میخواستم رفتم پیشه ...

سلام عزیزم

بیا تاپیک انا جون اونجا خیلی از دوستان توی سیکل هستند و راهنماییت میکنن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?page=27122

بنظرم پرولاکتین بالا واسه انتقال جنین مشکلی پیش نمیاره

اگر به صورت طبیعی قصدبارداری داشتید میشد گفت مانع لانه گزینی میشه اما واسه انتقال خیر

به تایپیک آنا جون برید اونجا کلی خانم هست که شرایط شمارو دارند ومیتونن راهنماییتون کنن

سلام شبنم خانوم وقتتون بخیر

من ی سوالی دارم لطف میکنید راهنماییم کنید

من دوبار سیکل انتقالم بخاطر استفاده از استرادیول و بالا رفتن ضخامت رحم کنسل شد و این ماه میخام نچرال انتقال بدم ولی پرسنل مرکز میکفتن انتقال نچرال احتمال گرفتنش کمه و من ناامید شدم ولی دیدم شما انتقال دادین و گرفته امیدوار شدم میخاستم ببینم  ب شما هم گفته بود نچرال احتمال گرفتنش کمه

لیست دوستانی که می خوان با آی وی اف مامان بشن دوستانی که تو لیست نیستین لطفا اطلاعاتتون رو بذارین ت ...

دوستان کانال ای وی آف موفق داریم تو روبیکا اگه دوست داری عضو شو 

30131 حسینی:
30131 حسینی:
https://rubika.ir/joing/EEACAACJ0ZIERUVLQGOBCKYEPFNOELNB